ساری: رفتار کپا عواقبی برایش دارد/ بخاطر یک اشتباه بازیکن را نمی‌کشیم!

باشگاه چلسی امروز تصمیم به جریمه کپا و اختصاص دادن حقوق یک هفته او به امور خیریه گرفت....

باشگاه چلسی امروز تصمیم به جریمه کپا و اختصاص دادن حقوق یک هفته او به امور خیریه گرفت.

گفته می‌شود باتوجه به رفتار جنجالی کپا اما همچنان ممکن است این دروازه بان در ترکیب چلسی برابر تاتنهام قرار گیرد.
به گزارش مدال، ساری که گفته می‌شد رفتار سیاستمدارانه‌ای در مقابل بازیکن از خود نشان داده است در این خصوص گفت: من با کپا صحبت کردم و در ادامه وی با تمام اعضای کادر فنی صحبت کرده و ابراز تاسف کرد. همچنین کپا از هم تیمی های خود و باشگاه نیز معذرت خواهی کرد اما قرار نیست به خاطر یک اشتباه او را بکشیم.
وی در ادامه افزود: کپا یک بازیکن جوان است که می داند اشتباه کرده اما این شرایط باید متوقف شود. زمانیکه اطمینان داشته باشم او اشتباه بزرگ خود را درک کرده، همه چیز تمام شده است. آن اتفاق یک موقعیت واقعا غیرمعمول بود و بازیکنان چلسی خیلی شوکه شدند و من فکر می کنم بلافاصله واکنش نشان دادن غیرممکن بود.
سرمربی آبی‌های لندن تاکید کرد: کاپیتان آسپلیکوئتا بلافاصله پس از مسابقه با من صحبت کرد و من نیز با کپا در این خصوص حرف زدم. وضعیت و شرایط ما در رختکن بسیار روشن است.
ساری درباره احتمال حضور کپا در دیدار مقابل تاتنهام تصریح کرد: من هنوز در مورد ترکیب تصمیم نگرفته ام و شاید وی در ترکیب اصلی قرار گیرد اما من سعی می‌کنم بهترین ها را برای هر دیدار انتخاب کنم و همه بازیکنان چلسی مشمول این تفکر خواهند بود. کپا اشتباهی بزرگ داشت و طبیعتا عواقبی برای او وجود دارد. اگر نتیجه گیری من بازی کردن او باشد، کپا باید آماده حضور در میدان باشد اما اگر تصمیم به نیمکت نشین کردن او بگیرم، این اتفاق باید رخ بدهد.
وی درباره دلیل رفتن به رختکن بعد از رفتار کپا نیز گفت: من برای یک لحظه به آرامش نیاز داشتم. زیرا در آن ثانیه ها واقعا خیلی ناامید و ناراحت شده بودم.