ساری: رونالدو، ایگواین و دیبالا می‌توانند هم‌زمان در ترکیب باشند

سرمربی یوونتوس بازگشت آندره‌آ بارتزالی به یوونتوس را اتفاقی خوب دانسته و معتقد است رونالدو، ایگواین و دیبالا می‌توانند همزمان در ترکیب قرار بگیرند...

سرمربی یوونتوس بازگشت آندره‌آ بارتزالی به یوونتوس را اتفاقی خوب دانسته و معتقد است رونالدو، ایگواین و دیبالا می‌توانند همزمان در ترکیب قرار بگیرند

به گزارش خبرنگار مدال، یوونتوس فرداشب در هفته ششم رقابت‌های سری‌آ ایتالیا، میزبان اسپال خواهد بود. مائوریتسیو ساری، سرمربی بیانکونری در کنفرانس خبری پیش از این بازی به خبرنگاران گفت:

"بعید می‌دانم که روزی بخواهم تیمم را با دفاع سه نفره به میدان بفرستم. این احتمال وجود دارد که امره جان فردا در ترکیب اصلی قرار بگیرد. روگانی هم مدافعی است که می‌تواند به مهره مهمی در تیم تبدیل شود و این به خودش بستگی دارد که از فرصت‌هایش نهایت استفاده را ببرد. مانژوکیچ نیز با توجه به توافق او و باشگاه فعلاً در لیست تیم حضور نخواهد داشت."

او در مورد بازگشت بارتزالی به یوونتوس نیز گفت:

"در ماه ژوئن با آندره‌آ بارتزالی صحبت کرده بودم تا به کادر فنی اضافه شود و حالا خیلی خوشحالم که او عضوی از کادر فنی یوونتوس است. اولین وظیفه او در یوونتوس، بررسی و مراقبت از توانایی‌های دفاعی برخی از بازیکنان است، مثلا کوادرادو در فاز دفاعی خیلی می‌تواند بهتر شود. کریستیانو رونالدو یک بازیکن کلاس جهانی است. پائولو دیبالا و گونزالو ایگواین نیز توانایی فنی بالایی دارند و می‌توانند با هم در کنار رونالدو کار کنند. آن‌ها می‌توانند هم زوج باشند و هم در مقاطعی از بازی به مثلث تبدیل شوند. بازیکنان مختلفی مثل دیبالا و برناردسکی می‌توانند در پست پشت مهاجم بازی کنند. ما اگر مجبور باشیم می‌توانیم از این سیستم استفاده کنیم."

اخبار مرتبط:

بازگشت اسطوره یوونتوس به عنوان دستیار جدید ساری

تگ ها


مائوریتسیو ساری هفته ششم سری‌آ سرمربی یوونتوس بیانکونری فوتبال جهان فوتبال