ساری: رونالدو بازی به بازی بهتر می‌شود

ماتوریتزیو ساری سرمربی یوونتوس بعد از پیروزی ۴-۰ مقابل لچه از عملکرد کریستیانو رونالدو در این بازی ابراز رضایت کرد و گفت او با بازی‌های بیشتر برای یووه بهتر و بهتر خواهد شد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، یوونتوس دیشب در هفته بیست و هشتم سری آ در خانه خود میزبان لچه بود و موفق شد با ارائه یک بازی برتر حریفش را ۴-۰ شکست دهد. گل دوم یوونتوس در این بازی توسط کریستیانو رونالدو از روی نقطه پنالتی به ثمر رسید. کریستیانو در بازی قبلی تیمش هم یک گل دیگر از روی نقطه پنالتی زده بود.

رونالدو با این گل تعداد کل گلهای این فصل خود در سری آ را به عدد ۲۳ رساند. درحالیکه رونالدو از زمان شروع مجدد سری آ در دوران پساکرونا از سوی رسانه‌ها با انتقاد زیادی مواجه بوده و اغلب از عدم آمادگی او شکایت می‌شد ولی او به خصوص در بازی دیشب نشان داد که نسبت به روزهای اول پیشرفت کرده است.

ساری، سرمربی یوونتوس در پایان بازی از عملکرد رونالدو ابراز رضایت کرد و گفت:" کریستیانو حالا به آمادگی خوبی رسیده. او حالا باید به سطحی از آمادگی برسد که در نیمه دوم هم عملکرد بهتری داشته باشد. کاری که بازی به بازی در آن بهتر می‌شود".

ساری در ادامه صحبت‌هایش گفت:" رونالدو باید بازی‌های زیادی انجام دهد. ما در ادامه راهی پیدا می‌کنیم تا بتوانیم در بعضی بازی‌ها به او استراحت بدهیم ولی رونالدو باید در اکثر بازی‌های ما در زمین باشد. رونالدو خودش را خیلی خوب می‌شناسد و می‌داند چه زمانی باید استراحت کند. اما به نظر من او در حال حاضر آمادگی خیلی خوبی دارد".

بیشتر بخوانید:

اتهام عجیب هواداران یوونتوس به کریس رونالدو

ثبت رکورد جدید رونالدو در سری آ

 

 

تگ ها


کریستیانو رونالدو فوتبال جهان یوونتوس فوتبال