ساری: رونالدو کمی درد دارد اما مصدومیتش جدی نیست

مائوریتسیو ساری سرمربی یوونتوس در آستانه دیدار تیمش مقابل میلان، تایید کرد که مصدومیت رونالدو چندان جدی نیست...

مائوریتسیو ساری سرمربی یوونتوس در آستانه دیدار تیمش مقابل میلان، تایید کرد که مصدومیت رونالدو چندان جدی نیست

به گزارش مدال، در هفته دوازدهم سری‌آ ایتالیا، در دیداری مهم دو تیم یوونتوس و میلان در آلیانتس تورین به مصاف هم خواهند رفت. مائوریتسیو ساری در کنفرانس خبری پیش از این دیدار گفت:

"میلان فصل را خوب آغاز نکرده اما آن‌ها تیم خوبی هستند. بازی آسانی نخواهیم داشت. بازسازی تیم و بازگشت آن به بالاترین سطح در کم‌ترین زمان ممکن، کار آسانی نیست. میلان بازیکنان جوان زیادی دارد که می‌توانند پی ریز آینده‌ای مهم برای این باشگاه باشند. باید در مقایسه با بازی روز چهارشنبه برابر لوکوموتیو مسکو، با ریتم متفاوت‌تری بازی کنیم. در زمینه انفرادی، تیمی و تاکتیکی جای پیشرفت داریم. هنوز نمی‌توانیم قبل از پایان بازی، کار حریف را تمام کنیم اما این مسئله نیز نشان داده‌ است تیم ما عطش رسیدن به پیروزی تا آخرین لحظه را دارد."

وی در خصوص شرایط بازیکنانش افزود: 

"کریستیانو رونالدو؟ باید ببینیم او چه کار خواهد کرد. رونالدو در ناحیه زانویش کمی احساس درد دارد اما وضعیت او خیلی جدی نیست. در فوتبال، دوره‌های متفاوتی وجود دارد. ماتیاس ده لیخت سعی خواهد کرد در تمرینات امروز شرکت کند و عکس‌العمل او در تمرینات را خواهیم دید. آرون رمزی نیز می‌تواند موقعیت‌های زیادی برای گلزنی خلق کند. رمزی توانایی بازی به عنوان هافبک تهاجمی را دارا است. گونزالو هیگواین انگیزه بالایی دارد تا بهترین عملکردش را به نمایش بگذارد. اکنون او از نظر روانی و فنی در وضعیت خوبی است.

در بازی برابر لوکوموتیو، داگلاس کاستا به صورت زیرکانه از پست خود خارج شد تا بتواند فضا برای نفوذ پیدا کند، پس من می‌توانم به عنوان بازیساز نیز از او بهره ببرم. رابیو؟ در آینده بیشتر از او به عنوان هافبک جلوی مدافعان استفاده خواهم کرد. از لئوناردو بونوچی انتظارات زیادی داریم زیرا تیم به کیفیت و تجربه او نیاز دارد. در مرحله ابتدایی فصل، نقش بونوچی در تیم حیاتی بوده است. امیدوارم به زودی بتوانم به او استراحت دهم."

اخبار مرتبط:

نخ دادن پوگبا به یووه؛ ال‌کاپیتانو!

تگ ها


مائوریتسیو ساری بیانکونری ستاره پرتغالی فوتبال جهان