ساری: شغل من همیشه در خطر بوده است/ گواردیولا را ندیدم

تیم فوتبال چلسی در یک بازی حساس شکست سنگینی را مقابل منچسترسیتی متحمل شد....

تیم فوتبال چلسی در یک بازی حساس شکست سنگینی را مقابل منچسترسیتی متحمل شد.

سرمربی آبی‌های لندن که از شکست مقابل منچستر سیتی بسیار دلخور بود، پس از این دیدار گفت: ما اشتباهات زیادی داشتیم اما من سیتی فوق‌العاده بود.
به گزارش مدال، ساری که با شکست شش بر صفر جایگاهش را در تیم متزلزل می‌بیند در این خصوص گفت: در مورد شغلم باید از باشگاه سوال کنید. من نگران تیم و عملکرد تیم هستم. اما همیشه شغل من در خطر بوده است و در این مورد باید از باشگاه سوال کنید.
وی که در پایان بازی با گواردیولا دست نداد، در این باره گفت: در آن لحظه او را ندیدم و می خواستم به رختکن بروم. بعدا او را دیدم.
وی در پاسخ به اینکه آیا از جواب ندادن فوتبال مدنظرش نگران نیست، افزود: نه نگران نیستم چون فوتبال مدنظر من ارائه نشد. در دقایق نخست خوب بودیم اما باید بفهمیم چرا در این بازه فوتبال مدنظرمان انجام نمی گیرد. باید دلیلش را بفهمیم و این اصلا آسان نیست و ما در خانه بهتر از خارج از خانه بازی می کنیم. چیزی تغییر کرده است و من نمی فهمم آن چیست اما روی آن کار خواهیم کرد. هدفمان این است که فوتبالی را ارائه دهیم که مدنظرمان است و من فعلا آن را نمی بینم.
ساری درباره انگیزه بازیکنان در بازی‌ها نیز تاکید کرد: در مورد انگیزه تیم هم باید بگویم که به نظرم سطح انگیزه بازیکنان در سطح خوبی است و پیش از این بازی نیز من حس خوبی داشتم. ما در مقابل یک حریف قوی، اشتباهات زیادی داشتیم و در دقیقه 4 به شکل بدی گل خوردیم. منچسترسیتی در این بازی فوق العاده بود.