ساری: صحبت برای قهرمانی زود است

سرمربی ناپولی می گوید صحبت از قهرمانی در سری A خیلی زود است و آنها باید بیش از ۹۰ امتیاز در این فصل به دست بیاورند ......

سرمربی ناپولی می گوید صحبت از قهرمانی در سری A خیلی زود است و آنها باید بیش از ۹۰ امتیاز در این فصل به دست بیاورند.

ناپولی آخرین بار در سال ۱۹۹۰ توانست به قهرمانی در لیگ ایتالیا دست یابد و اکنون بعد از سال ها توانسته در صدر جدول رده بندی این رقابت ها قرار بگیرد. پیروزی ۳ بر یک این تیم برابر ساسولو در خانه باعث شد با سه امتیاز بیشتر نسبت به یوونتوس بعد از ۱۱ هفته در صدر جدول رده بندی قرار داشته باشد.

مائوریسیو ساری درباره شانس قهرمانی تیمش در لیگ ایتالیا، گفت : در حال حاضر پیش بینی منطقی نیست. فکر نمی کنم که رقابت تا پایان همین طور پیش برود. بیشتر تیم های کوچک بازیکنان جدیدی را جذب خواهند کرد یا هماهنگ تر خواهند شد و به همین خاطر پیش روی در دیدارها سخت تر خواهد بود. نه تنها برای ما بلکه برای مابقی تیم ها نیز شرایط همین طور خواهد بود. ما اگر می خواهیم قهرمان شویم باید به این فکر کنیم که بیش از ۹۰ امتیاز در این فصل به دست بیاوریم.  

ناپولی باید چهارشنبه شب در دیدار برگشت خود در لیگ قهرمانان اروپا در مرحله گروهی به مصاف منچسترسیتی آماده ترین تیم های این روزهای فوتبال اروپا برود. در بازی رفت تیم ایتالیایی ۲ بر یک شکست خورد و حال اگر این تیم بخواهد جواز حضور در مرحله حذفی را به دست بیاورد باید در بازی برگشت از منچسترسیتی امتیاز بگیرد.

ساری در پایان صحبت های خود، گفت : فکر کردن درباره لیگ قهرمانان اروپا به عنوان یک مانع پیش روی ما کمی ناعادلانه است، چون لیگ قهرمانان اروپا بزرگترین رویداد باشگاهی در اروپا است و ما افتخار می کنیم که در این رقابت ها حضور داریم و به همین خاطر از بازیکنانم خواسته ام که با نهایت توان برابر منچسترسیتی به میدان بروند. بازی برابر آنها اصلا آسان نیست چون منچسترسیتی بهترین تیم اروپا است و به همین خاطر این بازی جذاب خواهد بود.

ناپولی بعد از بازی با منچسترسیتی باید در هفته دوازدهم سری A  ایتالیا برابر تیم کیه وو به میدان برود.

تگ ها


اخبار روز ناپولی سری آ فوتبال