ساری – لاتزیو؛ اعلام خبر رسمی، به زودی

روزنامه گاتزتا دلواسپورت نوشته است که انتظار می رود امروز به صورت رسمی مائوریتزیو ساری هدایت لاتزیو را برعهده بگیرد....

به گزارش "ورزش سه"، روزنامه گاتزتا دلو اسپورت از توافق نهایی میان مدیران لاتزیو و مائوریتزیو ساری خبر داده است. این روزنامه نوشته است که تمام درخواست های مربی سابق یوونتوس برآورده شده و همه چیز برای اعلام رسمی حضور ساری در لاتزیو آماده است که انتظار می رود این خبر امروز اعلام شود.


به گفته گاتزتا، پس از نشست طولانی و مثبت روز پنجشنبه بین لوتیتو مالک لاتزیو، ساری سرمربی سابق یووه، چلسی و ناپولی، روز گذشته یک دور جدید و قطعی بین مدیران بیانکوچلستی و میدربرنامه های ساری برگزار شد.


در جلسه نخست دو طرف برای آشنایی و درک یکدیگر و تنظیم دقیق برنامه فنی برگزار شد و در جلسه دیروز نیز بر روی جنبه های کاملاً اقتصادی قرارداد مذاکرات صورت گرفت و در این مرحله فقط اعلامیه رسمی باقی مانده است تا ماجراجویی ساری روی نیمکت بیانکوچلستی آغاز شود.


این روزنامه ایتالیایی مدعی شده است که جلسه روز پنج شنبه فالی رمضانی مدیربرنامه ساری و مدیران لاتزیو نزدیک به ۱۲ ساعت زمان برده است و طرفین درمورد مدت قرارداد و میزان دستمزد مربی جدید این تیم، در این باره گفتگو کرده و به توافق رسیده اند.


طبق ادعای گاتزتا دلو اسپورت، این توافق بر اساس یک قرارداد دو ساله با یک گزینه جهت تمدید برای سال سوم بین دو طرف به امضا رسیده است. در ضمن، حقوق ثابت ساری در لاتزیو چیزی در حدود ۳ میلیون یورو خواهد بود که به آنها یک سری پاداش نیز اضافه می شود که در صورت فعال شدن این پاداش ها، لاتزیو در مجموع باید مبلغی در حدود ۴ میلیون یورو به ساری بپردازد.


پس از جدایی آنتونیو کونته از اینترمیلان، دومینویی از جابجایی مربیان میان تیم های سری آ رخ داد که سیمونه اینزاگی با خودداری از تمدید قراردادش با لاتزیو، هدایت نراتزوری را برعهده گرفت و جانشین کونته شد و مائوریتزیو ساری نیز به عنوان مربی جدید لاتزیو انتخاب شده است. ضمن اینکه در فصل جدید، ژوزه مورینیو، ماسیمیلیانو آلگری، جناور گتوزو و لوچیانو اسپالتی، به ترتیب هدایت رم، یوونتوس، فیورنتینا و ناپولی را برعهده خواهند داشت.

تگ ها


مائوریسیو ساری یوونتوس لاتزیو