ساری: لزومی ندارد شکست بخوریم تا انگیزه پیدا کنیم

سرمربی چلسی با رضایت از عملکرد شاگردانش، معتقد است که آن‌ها برابر هادرسفیلد با انگیزه در زمین حاضر شدند....

سرمربی چلسی با رضایت از عملکرد شاگردانش، معتقد است که آن‌ها برابر هادرسفیلد با انگیزه در زمین حاضر شدند.

تیم چلسی با یک نتیجه پر گل موفق شد از سد هادرسفیلد عبور کند و شکست سنگین مقابل بورنموث را جبران کند.
به گزارش خبرنگار مدال، ساری در کنفرانس خبری بعد از این دیدار حاضر شد و به سوالات پاسخ داد.
عملکرد تیم را چطور دیدید؟
در 25 دقیقه ابتدایی، بازی را بسیار خوب آغاز کردیم. واقعا فوتبال خودم را دیدم. برای 90 دقیقه بسیار خوب بازی و دفاع کردیم. امروز یک مسابقه خوب را داشتیم و حالا نیاز به ثبات داریم.
نظر شما درباره نحوه عملکرد ایگواین؟
خیلی خوب می دانستم، زمانی که آمد، در بهترین شرایط خود نبود. اما حالا در حال پیشرفت است. برایش بسیار خوشحالم. جدا از گل‌ها، در بازی کنار هازارد بسیار خوب بود. در زمین، مناسب بازی در کنار یکدیگر هستند. برای ما این بسیار مفید است.
آزمون‌های بزرگ بعدی و سایر حریفان را چطور ارزیابی می‌کنید؟
البته برای حریفان ما نیز بسیار دشوار خواهد بود. در حال حاضر، باید درباره این فصل راضی و شادمان باشیم. درگیر 4 رقابت مختلف هستیم. اگر می‌خواهیم در جمع 4 تیم برتر باشیم، باید بجنگیم و در رقابت‌های دیگر نیز جام کسب کنیم. دشوار خواهد بود. در کارابائو کاپ با لیورپول و تاتنهام روبرو شدیم و اکنون مقابل منچسترسیتی قرار خواهیم گرفت. برای ما مانند لیگ قهرمانان اروپا بود. همه چیز بسیار رقابتی طی می‌شود و باید ثبات داشته باشیم.
چطور به بازیکنان انگیزه لازم برای پیروزی را می‌دهید؟
باید درک کنیم که در آینده، لزومی ندارد تا در یک بازی شکست بخوریم تا انگیزه پیدا کنیم. در این زمینه نیاز به پیشرفت است. امروز، بسیار انگیزه داشتند. در بازی گذشته با نتیجه 0-4 شکست خوردیم و باید واکنش نشان می دادند. این درجه از بازی در تمام بازی‌ها باید یکسان باشد.
احساسات بازیکنان پس از نتیجه مقابل بورنموث چطور بود؟
در سه یا چهار روز گذشته، کاملا بر روی بازیکنان تمرکز کرده بودم و امروز، پاسخی که دادیم بسیار خوب بود. البته باید مراقب باشیم و در تمام بازی ها با همین ذهنیت بازی کنیم. در روز چهارشنبه، تیم‌های زیادی در دردسر افتادند چرا که بازی در یک سطح آن هم سه روز یکبار سخت است. در لیگ برتر انگلیس، نیاز به این قابلیت دارید. پتانسیل خوبی در تیم داریم. در تمام بازی‌ها باید فوتبالی مشابه امروز را به نمایش بگذاریم.