ساری: متوجه تصمیم مسئولین لیگ‌برتر نمی‌شوم

مائوریتسیو ساری به انتقاد از مدیران لیگ برتر انگلیس پرداخت....

مائوریتسیو ساری به انتقاد از مدیران لیگ برتر انگلیس پرداخت.

سرمربی تیم چلسی پیش از دیدار با وستهم به بیان اظهاراتش پرداخت.
به گزارش مدال، مائوریتسیو ساری در مورد کواچیچ  می‌گوید: بله کواچیچ فقط به صورت قرضی در اینجا حضور دارد ولی خیلی دوست دارم که با ما بماند. به خوبی می‌دانید که در آن پست مشکلاتی داریم چون فقط جورجینیو را در اختیار داریم. البته که او هافبک دفاعی نیست اما همانطور که میدانید در آن پست یک بازیکن بسیار فنی را ترجیح می‌دهم. در بازی قبل جورجینیو ۱۶۱ بار توپ را لمس کرد پس برای ما بسیار مهم هست که در آن پست یک بازیکن با کیفیت داشته باشیم. با کیفیت برای پاس نهایی نه بلکه با کیفیت در زمینه به حرکت در آوردن توپ. نه من نمی‌خواهم هافبک دیگری به خدمت بگیریم و میخواهم شانسم را با کواچیچ امتحان کنم!ساری درباره دکلان رایس بازیکن سابق آکادمی چلسی می‌گوید: فکر می‌کنم او بازیکن بسیار خوبی هست و در زمینه دفاعی هم خوب عمل می‌کند چون به خوبی می‌تواند توپ را پس بگیرد. او به طور معمول بسیار نزدیک به خطوط دفاعی بازی میکند و در بازی قبلمان مقابل وستهام مشکلات زیادی برای ما به وجود آورد. فکر می‌کنم او در زمینه هجومی هم پیشرفت کرده است. 
ساری در مورد برنامه بازی ها ادامه داد: من نمی‌توانم تصمیم مسئولین لیگ برتر را متوجه شوم زیرا باید به عنوان یک تیم انگلیسی به پراگ بریم پس نمیتوانم درک کنم که چرا باید روز دوشنبه بازی کنیم و این عجیب است. همچنین در لیگ قهرمانان اروپا هم تیم‌های انگلیس فقط سه روز برای آماده شدن وقت دارند. فکر می‌کنم در این مورد حل مشکل بسیار ساده است اما با وجود چنین شرایطی فقط میتوانیم با آن کنار بیایم. سه روز بعد از آن باید در لیورپول بازی کنیم پس نیاز به تغییرات داریم. 
ساری درباره درآمد باشگاه‌های انگیسی می‌گوید: برای من درآمد زیاد اهمیت ندارد. به بازیکنان قوی نیاز داریم اما همانطور که قبلا هم گفتم لیگ برتر می‌تواند حق و حقوقش را به بهترین نحو ممکن به فروش برساند. ما می‌توانیم بهترین بازیکنان دنیا را بخریم ما بهترین لیگ در دنیا هستیم پس باید قبول کنیم که هر سه روز یک بار بازی کنیم.