ساری: مقابل رم با زیر ۲۳ ساله‌ها بازی می‌کنیم

مائوریتسیو ساری، سرمربی یوونتوس معتقد است تیمش در شرایط دشواری برابر کالیاری قرار گرفته است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، یوونتوس که در بازی گذشته برابر سمپدوریا و در فاصله دو هفته مانده به پایان فصل موفق به کسب عنوان قهرمانی سری آ شده بود، امشب تیمی بی انگیزه بود و با دو گل مغلوب کالیاری شد. مائوریتسیو ساری مدعی شد شاید در بازی پایانی برابر رم، او تیم زیر ۲۳ ساله های یوونتوس را به زمین بفرستد تا دوران ریکاوری سریعتر آغاز شود.

مائوریتسیو ساری گفت: "دریافت ۴۰ گل در طول یک فصل را می توان موضوع نگران کننده ای دانست، اما امشب گل خوردن ناراحت کننده نیست. نباید فراموش کرد ما ۹ بازیکن مصدوم داشتیم و تنها ۶۸ ساعت پیش بود که قهرمان لیگ ایتالیا شدیم. ما تنها تیمی در قاره اروپا هستیم که در ۱۲ روز اخیر پنج بار به میدان رفته ایم و شرایط لیگ ایتالیا برای ما مشکلات بزرگی ایجاد کرده است.

باید ببینیم که فردا در چه شرایطی هستیم و آیا درست است که روز شنبه با تیم زیر ۲۳ سال در مقابل رم صف آرایی کنیم تا اینگونه بهتر شرایط ریکاوری برای تیم فراهم شود. کریستیانو رونالدو و گونسالو ایگواین در گذشته در کنار هم نمایش خوبی داشتند، اما امشب فاقد درخشش لازم در ترکیب بودند که البته از نظر من طبیعی است. کریستیانو برای قرار گرفتن در ترکیب بسیار با انگیزه بود ، او می خواست بازی کند زیرا او احساس خوبی داشت."

بیشتر بخوانید:
زلاتان: من مثل بنجامین باتن هستم، همیشه جوان!
نگرانی سرمربی میلان از برنامه فصل بعد 

تگ ها


مائوریسیو ساری فوتبال جهان یوونتوس مائوریتسیو ساری یوونتوس رم یوونتوس-رم سری آ فوتبال