ساری: می‌توانستم کپا را به قتل برسانم اما دیگر کافی است!

سرمربی چلسی گفت: شصت دقیقه خوب عمل کردیم و در بیست دقیقه پایانی با فولام به دردسر افتادیم....

سرمربی چلسی گفت: شصت دقیقه خوب عمل کردیم و در بیست دقیقه پایانی با فولام به دردسر افتادیم.

آبی‌های لندن موفق شدند با نتیجه 2 بر 1 از سد فولام عبور کنند و سه امتیاز طلایی دیگر را به دست بیاورند.
به گزارش مدال، ساری در کنفرانس خبری بعد از بازی به سوالات پاسخ داد.
عملکرد امروز چلسی؟ "برای 60 دقیقه خوب بازی کردیم اما بازی را نکشتیم و در 20 دقیقه پایانی به دردسر افتاده بودیم. در 7 روز یک بازی 120 دقیقه ای مقابل منچسترسیتی پشت سر گذاشتیم و 90 دقیقه نیز در برابر تاتنهام داشتیم. امروز نیز دربی مهمی داشتیم. بازی خوبی بود. 60 دقیقه خوب عمل کردیم و پس از آن خسته شدیم."
حضور چلسی در تاپ فور؟ "امروز فرصت خوبی داشتیم. 5 امتیاز با چهار تیم برتر جدول فاصله بود و 2 بازی نیز برای این کار در اختیارمان بود. حالا تنها 2 امتیاز فاصله هست و باید تا آخرین بازی بجنگیم. در 4 مسابقه گذشته خوب کار کرده ایم. عملکرد مناسبی در فینال داشتیم اما در ضربات پنالتی کار را واگذار کردیم. این در اعتماد به نفسمان تاثیر داشت. به یک ثبات کوتاه مدت رسیده ایم."
نظر شما درباره گلزنی جورجینیو؟ "برای او بسیار خوشحالم. گلزنی کرد و در نظر من مانند قبل است. او در پست خود، یکی از بهترین بازیکنان اروپا است. فصل اول حضور در انگلیس و بازی در این تیم ساده نیست. در پایان بازی مقداری خسته شده بود. در پست او مشکلاتی داریم. با کواچیچ در این باره تمرین کردیم و جواب مثبتی نیز گرفتیم."
عملکرد کپا را چطور دیدید؟ "خیلی خوب بازی کرد و این یک تصمیم طبیعی از سمت ما بود. جریمه کارش را به باشگاه و بازیکنان داد و حالا همه چیز به پایان رسیده است. راه دیگری وجود نداشت. او نیز یک انسان است و این را درک می کند. در این بازی به خوبی واکنش نشان داد."
یک بازی جریمه برایش کافی بود؟ "می توانستم او را به قتل برسانم اما یک جلسه کافی بود. در طول هفته با یکدیگر صحبت کردیم و متوجه کارش شد. در تمرینات بسیار خوب عمل کرد و امروز نیز واکنشی مناسب به مسئله داشت. کپا را می شناسم و پسر خوبی است. اشتباهی مرتکب شد اما دیگر کافی است. کابایرو در رختکن تیم بسیار موثر است و برای او نیز باید جا باز کنم. در طول جلسه ای که دو ساعت قبل پشت سر گذاشتیم، فهمید که در ترکیب امروز قرار ندارد."
ممکن است کپا را برای بقیه فصل کنار بگذارید؟ "خیر او را در تیم در نظر می گیریم. اگر این کار را انجام ندهم، اشتباه بزرگی مرتکب شده ام. می دانم این تصمیم درستی نیست."
چهار تیم برای دو سهمیه لیگ قهرمانان اروپا می جنگند؟ "قبلا نیز گفتم. ما تلاش می کنیم تاتنهام را هم درگیر این جنگ کنیم. حالا این اتفاق افتاده و چهار تیم برای حضور در دو جایگاه تلاش می کند."