ساری: می‌خواهم در چلسی بمانم/ هازارد بازیکن فوق‌العاده‌ای است

ساری ضمن تمجید از ادن هازارد، از علاقه‌اش برای ماندن در چلسی پرده برداشت...

سرمربی ایتالیایی چلسی می‌خواهد در این تیم بماند.

به گزارش مدال، به نظر می‌رسد مائوریتسیو ساری گزینه اول مدیران یوونتوس برای هدایت این تیم در فصل بعدی شده است و پیش از این بازی به نظر می‌رسید اگر اتفاق خاصی رخ ندهد سرمربی ایتالیایی چلسی سال بعد در یوونتوس مربیگری می‌کند اما ساری حالا نظر دیگری دارد.

ساری گفت: "من هنوز هم دو سال دیگر با باشگاه چلسی قرارداد دارم. در ادامه و در روزهای آتی خواهیم دید آیا امکان بهبود موقعیت باشگاه برای فصل بعد وجود دارد یا خیر، اما اگر شرایط برای ادامه فعالیت من در چلسی وجود داشته باشد من می‌خواهم در این تیم بمانم، زیرا لیگ برتر بزرگترین لیگ دنیاست است و من از هدایت چلسی بسیار خوشحال هستم.

ادن هازارد؟ او یک بازیکن خاص است که فوق‌العاده بازی می کند. نیمه اول دیدار مقابل آرسنال برای ما بسیار دشوار بود بود، زیرا این بازی شماره 64 چلسی در این فصل بود و ما باید با تمام وجود در میدان حاضر می‌شدیم. ما مجبور بودیم در این دیدار پیروز شویم و بازیکنان چلسی بسیار خوب بازی کردند. شرایط در نیمه دوم بهتر شد و تماشاگران نیز از تماشای این دیدار سرگرم شدند.

من خوشحالم که باشگاه ناپولی به من تبریک می‌گوید و من هیچ شک و تردیدی در این مورد نداشتم. هواداران ناپولی می‌دانند که من چقدر عاشق این تیم هستم و سال گذشته برای اینکه هدایت تیم دیگری در ایتالیا را بر عهده نگیرم به خارج از کشور رفتم.

در عرصه مربیگری گاهی ممکن است ما مسیرهای مختلفی را طی کنیم، اما هرگز احترام ناپولی در قلب من کاسته نخواهد شد. ما فصل خوبی داشتیم، زیرا از لیگ برتر سهمیه لیگ قهرمانان را به دست آوردیم که کار ساده ای نبود. ما بعد از حذف کردن لیورپول و تاتنهام به فینال جام حذفی رسیدیم و در پنالتی ها مغلوب منچسترسیتی شدیم. در لیگ اروپا ما 12 بازی پیروز شدیم و بیشتر از هر تیم دیگری گل زدیم."

بیشتر بخوانید:

ادن هازارد رسماً جدایی‌اش از چلسی را تایید کرد

چلسی ۴ - ۱ آرسنال؛ قهرمانی آبی‌های لندن در شب وداع هازارد

تگ ها


فینال باکو فینال لیگ اروپا قهرمانی چلسی مائوریتسیو ساری ادن هازارد چلسی UEFA Europa League فوتبال