ساری: نگران سلامتی بازیکنانم هستم

مائوریتزیو ساری، سرمربی یووه، معتقد است که تیمش باید در فاز دفاعی بهتر عمل کند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، شب گذشته دو تیم میلان و یوونتوس در چهارچوب مرحله نیمه نهایی رقابت های کوپا ایتالیا به مصاف یکدیگر رفتند؛ در حالی که بازی تا دقایق پایانی به سود روسونری دنبال می‌شد، کریستیانو رونالدو با یک ضربه پنالتی در دقیقه ۹۰ تیمش را از شکست نجات داد تا بیانکونری امیدواری زیادی به بازی برگشت داشته باشد.

مائوریتزیو ساری، سرمربی یوونتوس، پس از پایان بازی گفت: " نگران عملکرد کنونی تیم نیستم. نگرانی اصلی من سلامتی بازیکنانم است. در قسمت فشرده ای از فصل قرار داریم که باید به طور طبیعی با آن مواجه شویم. فوتبال ورزشی است که به عوامل مختلفی از جمله مسائل فیزیکی و روحی بستگی دارد. با این وجود فکر می‌کنم که بازگشت کیه لینی می‌تواند کمک زیادی به ما بکند چرا که چنین بازیکن هایی شخصیت و توان زیادی به تیم اضافه می‌کنند."

ساری در ادامه گفت: " در بعضی اتفاقات بازی بیش از حد کند عمل می کنیم. نباید اجازه ورود زلاتان به محوطه جریمه مان را می دادیم. او در این بازی گل نزد اما نقش بسیار مهم و اساسی در گل میلان ایفا کرد. طی چند هفته اخیر گل های زیادی دریافت کرده ایم و باید در این زمینه بیشتر کار کنیم."

بیشتر بخوانید:

میلان 1 یوونتوس 1؛ فرار بانوی پیر از شکست

تگ ها


آث میلان فوتبال جهان مائوریتسیو ساری آث میلان یوونتوس جام حذفی ایتالیا