ساری: نیم ساعت بد بودیم، یک ساعت خوب

با وجود پیروزی 3-0 چلسی مقابل مالمو در لیگ اروپا و راه‌یابی این تیم به مرحله یک‌هشتم نهایی رقابت‌ها، سرمربی چلسی از اضطراب شدید بازیکنانش در ابتدای این بازی انتقاد کرد....

با وجود پیروزی 3-0 چلسی مقابل مالمو در لیگ اروپا و راه‌یابی این تیم به مرحله یک‌هشتم نهایی رقابت‌ها، سرمربی چلسی از اضطراب شدید بازیکنانش در ابتدای این بازی انتقاد کرد.

به گزارش مدال،  چلسی دیشب در خانه خود استمفورد بریج به مصاف مالموی سوئد رفت و با نتیجه 3-0 به پیروزی رسید تا در مجموع دو بازی رفت و برگشت با حساب 5-1 از سد این تیم بگذرد و به مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ اروپا راه یابد. اما درحالیکه چلسی روز یکشنبه باید در فینال جام اتحادیه انگلیس به مصاف منچسترسیتی برود، ماتوریتزیو ساری، سرمربی چلسی، بعد از بازی گفت اگر بازیکنانش در مقابل منچسترسیتی هم بازی را اینقدر مضطرب آغاز کنند ممکن است با شکستی فاجعه‌بار روبرو شوند.

ساری در این باره گفت:" ما 30 دقیقه اول این بازی را بدون اعتماد به نفس بازی کردیم. ما عصبی بودیم و نمی‌توانستیم توپ را سریع به گردش در بیاوریم. در پرس حریف هم مشکل داشتیم. اما در 15 دقیقه آخر نیمه اول کمی بهتر شدیم و بعد از آنکه گل اول را زدیم، به یک تیم خیلی خوب تبدیل شدیم".

ماتوریتزیو ساری در ادامه گفت:" بعد از آن بود که توپ را سریع به گردش درآوردیم و اعتماد به نفس پیدا کردیم. البته این بازی برای ما اصلا ساده نبود و به همین خاطر می‌توانم علت خوب بازی نکردن بازیکنانم در 30 دقیقه اول را درک کنم".

سرمربی چلسی در ادامه صحبت‌هایش در پاسخ به خبرنگاری که پرسید اگر این اشتباه‌ها را در بازی مقابل منچسترسیتی هم مرتکب شوند چه اتفاقی می‌افتد، گفت:" فاجعه خواهد شد. من فقط نگران 30 دقیقه اول این بازی به خصوص در فاز تهاجمی تیمم هستم چون ما نمی‌توانیم بدون اعتماد به نفس، فوتبال خودمان را بازی کنیم".