ساری: هیچ‌کدام از بازی‌های اینتر را در این فصل ندیده‌ام

ساری ضمن ابراز رضایت از عملکرد بازیکنانش مقابل اسپال، اعلام کرد که هیچ‌یک از بازی‌های اینتر را در این فصل ندیده است...

ساری ضمن ابراز رضایت از عملکرد بازیکنانش مقابل اسپال، اعلام کرد که هیچ‌یک از بازی‌های اینتر را در این فصل ندیده است

به گزارش خبرنگار مدال، یوونتوس امروز در هفته ششم سری‌آ، اسپال را ۲-۰ شکست داد و در پایان این بازی مائوریتسیو ساری به تمجید از عملکرد بازیکنانش پرداخت. او به خبرنگاران گفت:

"در اوایل بازی کمی مشکل داشتیم زیرا اسپال بازی را بسته بود و به ما فضا نمی‌داد. در نتیجه ما نمی‌توانستیم به بازی سرعت بدهیم. اما در نیمه دوم اوضاع تغییر کرد و موقعیت‌های بیشتری ایجاد کردیم. ماتوئیدی امروز در دفاع چپ عالی بود و امره جان نیز به عنوان بازیکن تعویضی روندی بسیار مثبت داشت. پیانیچ به من قول ۱۵۰ پاس در یک بازی را داده و ۱۲۴ پاس امروز او از چیزی قولش را داده فاصله دارد. ما مقابل ورونا چندان خوب بازی نکردیم اما در بازی با برشا خوب بودیم و توانستیم فرم خوبمان را امروز نیز به نمایش بگذاریم."

او همچنین درباره اینتر و رقابت بر سر قهرمانی با آنها، افزود:

"شنیده‌ام آن‌ها امسال خیلی خوب شده‌اند اما هنوز هیچ‌کدام از بازی‌های آنها را ندیده‌ام. من تمرکزم را روی تیم‌هایی می‌گذارم که با آنها بازی داریم. به طور مثال امشب قبل از صرف شام حتماً بازی‌های بایرلورکوزن را مرور خواهیم کرد. اینتر بازیکنان و سرمربی خوبی دارد و شکی نیست که امسال رقابت قهرمانی، نزدیک‌تر از سال‌های قبل خواهد بود."

اخبار مرتبط:

یوونتوس ۲ - ۰ اسپال؛ پیروزی شیرین با گلزنی رونالدو

ساری: هیچ‌کدام از بازی‌های اینتر را در این فصل ندیده‌ام

تگ ها


مائوریتسیو ساری رقابت قهرمانی سری‌آ بیانکونری نراتزوری آنتونیو کونته هفته ششم سری‌آ فوتبال جهان فوتبال