ساری: کریستیانو رونالدو بوی خون می‌دهد!

ماتوریتزیو ساری با ستایش از کریستیانو رونالدو ابرستاره یوونتوس در بازی دیشب مقابل لاتزیو گفت "رونالدو وقتی بوی خون می‌دهد، استثنایی است"....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه،بعد از پیروزی ۲-۱ یوونتوس مقابل لاتزیو در بازی دیشب دو تیم که به لطف دبل کریستیانو رونالدو بدست آمد و در عین حال با رکوردشکنی او  همراه بود ماتوریتزیو ساری سرمربی یووه زبان به ستایش از ابرستاره پرتغالی باز کرد و به او لقب استثنایی داد.

رونالدو در بازی دیشب که شصت و یکمین بازی او با پیراهن یوونتوس در سری آ بود دو بار گلزنی کرد تا تعداد گلهایش برای این تیم در سری آ به عدد ۵۰ برسد. او به این ترتیب به رکورد سریعترین زمان رسیدن یک بازیکن به آمار ۵۰ گل زده در سری آ دست یافت.

ساری در پایان بازی به ستایش از کریستیانو رونالدو پرداخت و با عبارتی جالب از او تقدیر کرد.

درخشش کریستیانو رونالدو: کریستیانو وقتی بوی خون می‌دهد، استثنایی است. او بین بازی‌ها خیلی سریع ریکاوری می‌کند. نه تنها ریکاوری فیزیکی بلکه ریکاوری ذهنی- روانی. رونالدو در هر بازی انرژی خیلی زیادی مصرف می‌کند ولی به سرعت انرژی‌اش را برای بازی بعدی دوباره بدست می‌آورد. نه تنها پاهای او دوباره آماده می‌شود بلکه ذهنش هم برای بازی بعدی نو می‌شود.

آیا رونالدو می‌تواند رکورد گلزنی سری آ را بشکند؟ اگر رونالدو روی چیزی تمرکز کند متوقف کردنش واقعا دشوار است. باید ببینیم در چند بازی بعدی باید به او استراحت بدهیم یا نه‌، ولی اگر کریستیانو همینقدر آماده باشد شاید نیازی به استراحت نداشته باشد.

بیشتر بخوانید:
ستاره انگلیسی جا پای عثمان دمبله می گذارد؟
یوونتوس 2 لاتزیو 1؛ سه امتیاز با دبل رونالدو
با دبل برابر لاتزیو؛ دو رکورد تاریخی برای کریس رونالدو 

تگ ها


مائوریسیو ساری کریستیانو رونالدو فوتبال جهان کریستیانو رونالدو یوونتوس لاتزیو یوونتوس-لاتزیو سری آ فوتبال