ساری گزینه جانشینی مورینیو در تاتنهام

تاتنهام که روز گذشته ژوزه مورینیو را از سرمربیگری این تیم برکنار کرد با فالی رمضانی، ایجنت مائوریتزیو ساری، سرمربی سابق یوونتوس و چلسی، تماس گرفته است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، پس از اخراج ژوزه مورینیو حالا تاتنهام که هنوز بازی های مهمی تا پایان فصل پیش رو دارد به دنبال استخدام سریع یک سرمربی بزرگ است و به این منظور مائوریتزیو ساری، سرمربی ایتالیایی، را در نظر دارد.

ساری تا تابستان سال ۲۰۲۲ همچنان تحت قرارداد با یوونتوس خواهد بود، اما بیانکونری می تواند با پرداخت ۲.۵ میلیون یورو در پایان این ماه قرارداد خود با سرمربی سابق را فسخ کند.

تمرینات تاتنهام را پس از اخراج مورینیو رایان میسون، مربی آکادمی این باشگاه، بر عهده گرفت.

فوتبال ایتالیا گزارش کرده است که نمایندگان تاتنهام با فالی رمضانی تماس گرفته اند تا هدایت این تیم را در ادامه فصل و فصل بعد به سرمربی کهنه کار ایتالیایی پیشنهاد کنند.

گفته می شود که ساری نیز پس از یک سال دوری از فوتبال مشتاق است که هر چه زودتر به میادین بازگردد.

یوونتوس در ماه اوت سال گذشته و پس از حذف در چمپیونزلیگ برابر لیون ساری را از سمت خود برکنار کرد. ساری به همراه یوونتوس قهرمان سری آ شد و در فینال کوپا ایتالیا برابر ناپولی شکست خورد.

تعدادی از باشگاه های سری آ در ماه های گذشته با ساری و نمایندگانش مذاکراتی داشتند، از جمله باشگاه رم که به نظر می رسد اگر او تصمیم بگیرد در سری آ باقی بماند، از بیشترین شانس برای استخدام ساری برخوردار است.

بیشتر بخوانید:

مورینیوی شوخ و بشاش؛ انگار اخراج نشده!

مورینیو: پوگبا؟ کوچک ترین اهمیتی برایم ندارد

 

 

تگ ها


ژوزه مورینیو مائوریسیو ساری فوتبال جهان تاتنهام لیگ برتر فوتبال