سازش پاری‌سن‌ژرمن با بهترین گلزن تاریخش

لئوناردو مدیر ورزشی باشگاه پاری‌سن‌ژرمن بیان کرد که ادینسون کاوانی بهترین گلزن تاریخ باشگاه و مسئولان PSG درباره آینده ستاره اروگوئه‌ای با هم تصمیم خواهند گرفت....

لئوناردو مدیر ورزشی باشگاه پاری‌سن‌ژرمن بیان کرد که ادینسون کاوانی بهترین گلزن تاریخ باشگاه و مسئولان PSG درباره آینده ستاره اروگوئه‌ای با هم تصمیم خواهند گرفت.

به گزارش مدال، «ادینسون کاوانی» مهاجم اروگوئه‌ای باشگاه پاری‌سن‌ژرمن تا تابستان سال آینده با میلیونرهای پاریسی قرارداد دارد ولی هنوز قرارداد جدیدی با PSG تمدید نکرده. این در حالی‌ست که مهاجم 32 ساله در این مدت به انتقال به منچستریونایتد، یوونتوس، و اتلتیکومادرید لینک شده است. البته کاوانی مدتی پیش از امکان بازنشستگی خود در سال 2020 هم صحبت کرده بود.

با این حال «لئوناردو» مدیر ورزشی باشگاه باور دارد آنها در کنار خودِ کاوانی تصمیمی مناسب برای آینده‌اش خواهند گرفت: «او آقای گل تاریخ باشگاه ما است و مطمئنم داستانش در همین باشگاه به پایان خواهد رسید. ما با هم تصمیم می‌گیریم. هیچ محدودیت زمانی نداریم و زمان مناسب تصمیم مناسب را اتخاذ می‌کنیم.»

کاوانی در این فصل به دلیل مصدومیت‌ها نتوانسته تیمش را همراهی کند و در غیاب او «مائورو ایکاردی» خوش درخشیده. به همین دلیل بسیاری باور دارند سران PSG قرارداد قرضی ایکاردی را در پایان فصل دائمی خواهند کرد.

بیشتر بخوانید:

انتقاد مدیر ورزشی پاری‌سن‌ژرمن از اظهارات زیزو

تگ ها


ادینسون کاوانی پاری سن ژرمن لیگ یک فرانسه فوتبال جهان لوشامپیونه تمدید قرارداد کاوانی