سازمان لیگ مصوب کرد/ افزایش سهمیه جذب بازیکنان لیگ برتری

هیات رئیسه سازمان لیگ افزایش سهمیه جذب بازیکنان لیگ برتری از 6 به 8 را مصوب کرد و این تصمیم در صورت تایید هیات رئیسه فدراسیون فوتبال اجرایی خواهد شد....

هیأت رئیسه سازمان لیگ افزایش جذب بازیکن بزرگسال از 6 نفر به 8 نفررا مصوب کرد اما تصمیم‌گیری نهایی در این باره به تصمیم اعضای هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال بستگی دارد.

به گزارش مدال، برخی از تیم‌های لیگ برتری با ارسال درخواستی به سازمان لیگ خواهان این شدند که بتوانند در فصل نقل و انتقالات بازیکنان بزرگسال بیشتری را جذب کنند.

این درخواست که از سوی برخی از باشگاه‌ها به سازمان لیگ داده شده برای این است که به جای جذب 6 سهمیه بزرگسال، این اجازه به باشگاه داده شود که 8 بازیکن بزرگسال در نقل و انتقالات به لیست خود اضافه کنند.

این درخواست با موافقت هیأت رئیسه سازمان لیگ روبه‌رو شده اما تصمیم‌گیری نهایی در این باره به هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال واگذار شده است. 

در جلسه‌ای که قرا است فردا اعضای هیأت رئیسه فوتبال برگزار کنند درباره این مصوبه سازمان لیگ بحث و بررسی صورت خواهد گرفت و در صورت رأی مثبت اعضاء، باشگاه‌های لیگ برتری قادر خواهند بود به جای 6 بازیکن بزرگسال 8 بازیکن بزرگسال به لیست خود اضافه کنند.

بیشتر بخوانید:
رونمایی از هدف جدید آبی‌ها/ مهاجم کیه‌وو استقلالی می‌شود؟
استراماچونی: استقلال یکی از مهم‌ترین تیم‌های آسیا است
نقل و انتقالات/ انصاری‌فرد به السیلیه پیوست

تگ ها


لیگ برتر فوتبال ایران سازمان لیگ فدراسیون فوتبال ایران نقل و انتقالات اخبار نقل و انتقالات لیگ برتر خلیج فارس فوتبال