سازمان لیگ و اولین چالش؛ تصمیمی که شاید جنجال‌آفرین شود

مسئولان باشگاه سپاهان انتظار دارند بازی هفته دوم آن‌ها در لیگ برتر با یک روز تاخیر برگزار شود....

به گزارش مدال، تیم فوتبال سپاهان در هفته اول لیگ برتر به خاطر آماده نبودن ورزشگاه شهید مهدوی بوشهر، با تعویق بازی مقابل شاهین موافقت کرد و حالا مسئولان این باشگاه انتظار دارند که بازی این هفته زردهای اصفهان مقابل ماشین سازی به میزبانی ورزشگاه نقش جهان، با یک روز تاخیر یعنی روز جمعه برگزار شود.

با پیگیری‌ها مشخص شد باشگاه سپاهان درخواست رسمی خودش را به سازمان لیگ ارائه کرده و در انتظار پاسخ کمیته مسابقات این سازمان است و مسئولان مربوطه نیز در حال بررسی پیشنهاد باشگاه اصفهانی هستند اما هنوز هیچ پاسخی مبنی بر رد یا تایید درخواست سپاهان از سوی آن‌ها اعلام نشده است. 

از طرفی باشگاه ماشین سازی اکیدا مخالف این تغییر برنامه در هفته دوم لیگ برتر است و هوشنگ نصیرزاده سرپرست باشگاه تبریزی این مساله را اعلام و رزرو بلیت رفت و برگشت را یکی از دلایل این مخالفت عنوان کرد.

به هرحال باید دید که آیا سازمان لیگ بنا بر درخواست باشگاه اصفهانی نظر موافق ماشین سازان را جلب می‌کند یا اینکه طبق دلایل باشگاه تبریزی، مخالفت رسمی خودش را با درخواست سپاهانی اعلام می‌کند.

اخبار مرتبط:

موافقت شفاهی سازمان لیگ با درخواست سپاهان و مخالفت ماشین سازان

تگ ها


سازمان لیگ فوتبال ایران سپاهان ماشین سازی سپاهان ماشین سازی هوشنگ نصیرزاده سپاهان ماشین سازی سپاهان-ماشین سازی لیگ برتر خلیج فارس فوتبال