ساز جدایی کاستا از چلسی کوک شد

به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری تسنیم: به نقل از مارکا، آینده دیه گو کاستا، مهاجم اسپانیایی چلسی یکی از مبهم ترین سوژه های فوتبال اروپا درتابستان امسال بوده است ......

به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری تسنیم: به نقل از مارکا، آینده دیه گو کاستا، مهاجم اسپانیایی چلسی یکی از مبهم ترین سوژه های فوتبال اروپا درتابستان امسال بوده است. او از یک سو می داند که آنتونیو کونته در برنامه هایش در چلسی برای او جایی ندارد و از سوی دیگر، بازگشتش به اتلتیکو مادرید با توجه به محرومیت این تیم از خرید بازیکن تا ماه ژانویه سال 2018، فعلاً ممکن است.

کاستا ابتدای ماه ژوئن فهمید که کونته برای فصل آینده روی او حساب نمی کند اما با توجه به بن بست بودن مسیر پیوستنش به اتلتیکو مادرید، او باید به چلسی برگردد اما ظاهراً قصد انجام چنین کاری را ندارد.

به گزارش مارکا با وجود آغاز اردوی تابستانی چلسی، کاستا که برای سپری کردن تعطیلات تابستانی اش به برزیل رفته، در این کشور مانده است و برنامه ای برای بازگشت به زمین تمرینی «کوبهام» ندارد. در همین حال اخباری به گوش می رسد که اتلتیکو مادرید قصد دارد در اواخر ماه آگوست قراردادی غیررسمی امضا و تا ماه ژانویه برای ثبت رسمی این قرارداد و اضافه کردن مهاجم اسپانیایی به ترکیبش صبر کند.

گفته می شود که چلسی در صدد خرید یک مهاجم جدید است و آلوارو موراتا مهاجم رئال مادرید و آندره آ بلوتی از تورینو گزینه های اصلی این باشگاه هستند. حتی اکنون نشریه آس مدعی شده است که چلسی برای جذب مهاجم سابق یوونتوس از کهکشانی ها 80 میلیون یورو پیشنهاد خواهد کرد که در صورت پذیرش آن از سوی مادرید ی ها جدایی کاستا از چلسی را دیگر باید قطعی دانست. گفته می شود که رئال مادرید برای فروش موراتا 90 میلیون یورو می خواهد.

 

تگ ها


اخبار روز چلسی فوتبال