ساسان انصاری آبی میپوشد

به گزارش مدال به نقل از خبر آنلاین -روزنامهخبرورزشینوشت: یکی از این بازیکنان ساسان انصاری ستاره فولاد خوزستان است که علیرضا منصوریان واسطه های خود را سراغ او فرستاد ......

به گزارش مدال به نقل از خبر آنلاین -روزنامه خبرورزشی نوشت: یکی از این بازیکنان ساسان انصاری ستاره فولاد خوزستان است که علیرضا منصوریان  واسطه های خود را سراغ او فرستاد. نزدیکان باشگاه استقلال به ما خبر دادند که ساسان انصاری به شدت به این تیم نزدیک شده و با وجود پیشنهاد سپاهانی ها در فصل آینده پیراهن آبی را خواهد پوشید!
چه کاوه رضایی در استقلال تهران بماند و چه برود سرمربی این تیم ساسان انصاری را می خواهد چرا که منصوریان برای فصل آینده برنامه ویژه ای دارد. گفته می شود منصوریان قصد دارد در لیگ هفدهم با دو مهاجم بازی کند و ایده آل او هم زوج کاوه رضایی و ساسان انصاری است. البته این بازیکن تکنیکی که به تازگی هم به تیم ملی دعوت شده هنوز جواب منفی یا مثبت به پیشنهاد جدید استقلالی ها نداده است.
از قرار معلوم ساسان انصاری پیشنهادی هم از لیگ ستارگان قطر دارد اما تضمین نزدیکان منصوریان او را مردد کرده است.
گویا واسطه های استقلال به انصاری تضمین داده اند تحت هر شرایطی چه کاوه بماند و چه نماند فیکس بازی می کند و نترسد چون بلایی که در پرسپولیس سر این بازیکن آمد در تیم آبی پایتخت تکرار نخواهد شد.

تگ ها


اخبار روز فوتبال