ساسان انصاری در راه استقلال

به گزارش مدال به نقل از آی اسپورت در حالی كه پرسپولیس تهران گادوین منشا و شجاع خلیل زاده را خریده استقلالی ها هم بی سروصدا سراغ بازیكنان مد نظر خود رفته اند ......

به گزارش مدال به نقل از آی اسپورت  در حالی كه پرسپولیس تهران گادوین منشا و شجاع خلیل زاده را خریده استقلالی ها هم بی سروصدا سراغ بازیكنان مد نظر خود رفته اند ...

به گزارش مدال به نقل از آی اسپورت – در حالی كه پرسپولیس تهران گادوین منشا و شجاع خلیل زاده را خریده استقلالی ها هم بی سروصدا سراغ بازیكنان مد نظر خود رفته اند. یكی از این بازیكنان ساسان انصاری ستاره فولاد خوزستان است كه علیرضا منصوریان واسطه های خود را سراغ او فرستاد. نزدیكان باشگاه استقلال خبر داده اند كه ساسان انصاری به شدت به این تیم نزدیك شده و با وجود پیشنهاد سپاهانی ها در فصل آینده پیراهن آبی را خواهد پوشید!

چه كاوه رضایی در استقلال تهران بماند و چه برود سرمربی این تیم ساسان انصاری را می خواهد چرا كه منصوریان برای فصل آینده برنامه ویژه ای دارد. گفته می شود منصوریان قصد دارد در لیگ هفدهم با دو مهاجم بازی كند و ایده آل او هم زوج كاوه رضایی و ساسان انصاری است. البته این بازیكن تكنیكی كه به تازگی هم به تیم ملی دعوت شده هنوز جواب منفی یا مثبت به پیشنهاد جدید استقلالی ها نداده است.

از قرار معلوم ساسان انصاری پیشنهادی هم از لیگ ستارگان قطر دارد اما تضمین نزدیكان منصوریان او را مردد كرده است. گویا واسطه های استقلال به انصاری تضمین داده اند تحت هر شرایطی چه كاوه بماند و چه نماند فیكس بازی می كند و نترسد چون بلایی كه در پرسپولیس سر این بازیكن آمد در تیم آبی پایتخت تكرار نخواهد شد.