ساسولو 0 – 3 یوونتوس؛ پیروزی قاطع بانوی پیر با گلزنی رونالدو +ویدیو

یوونتوس در خانه ساسولو به برتری رسید...

یوونتوس هفتۀ بیست‌وسوم سری‌آ را هم با پیروزی پشت‌سر گذاشت.

به گزارش مدال، دو تیم ساسولو و یوونتوس از ساعت 20:30 رو در روی هم قرار گرفتند که این دیدار در نهایت با برتری بیانکونری‌ به پایان رسید.
بیانکونری‌ برای پایان دادن به کابوس هفته‌های گذشته این دیدار را تهاجمی آغاز کرد و از همان ابتدای کار توپ‌ومیدان را در دست گرفت.  فشار آنها در دقیقه 23 جواب داد و سامی خدیرا توانست از روی توپ برگشتی گل اول بازی را به ثمر برساند.
بازیکنان تیم میزبان در ادامه تلاش زیادی برای جبران گل خورده انجام دادند ولی در نهایت نیمه نخست با همین تک گل به پایان رسید.

نیمه دوم بازی همانند 45 دقیقه نخست آن در اختیار سفید و مشکی پوشان شهر تورین بود و شاگردان مکس آلگری توپ را به خوبی در میانه میدان به گردش در می‌آوردند.
در هفتادمین دقیقه بازی کریستیانو رونالدو از روی کرنر ارسالی پیانیچ با ضربه سری دیدنی اختلاف را به دو گل رساند تا خیال آلگری از سه امتیاز این دیدار راحت شود.
نکته جالب در خصوص هجدهمین گل CR7  برای تورینی‌ها شادی گل منحصر به فرد او بود که برای دیبالا انجام داد.
امر جان یکی از تعویضی‌های آلگری در دقایق پایانی این بازی از روی پاس عالی رونالدو برای سومین بار توپ را از خط دروازه ساسولو عبور داد تا بیانکونری‌ به پیروزی ازرشمندی در این بازی دست پیدا کند.
تورینی‌ها با احتساب سه امتیاز این دیدار با 63 امتیاز همچنان صدرنشین سری‌آ محسوب می‌شوند و ساسولو نیز در پایان هفته بیست‌وسوم با 30 امتیاز در جایگاه یازدهم جدوم قرار گرفته است.