ساشا توافق شفر و بن یاس را تکذیب کرد!

با وجودیکه وینفرد شفر مذاکراتی با تیم بن یاس داشته و برخی رسانه ها از توافق سرمربی آلمانی با این تیم خبر می دهند، ساشا شفر به طور کلی این خبر را تکذیب می کند....

به گزارش خبرنگار مدال، وینفرد شفر پس از ترک تهران مذاکراتی را با تیم بن یاس انجام داده و در این خصوص به توافقاتی نیز دست یافته است و حتی امروز منابع خبری از برگزاری اردوی این تیم به همراه شفر در اسپانیا خبر داده اند اما به نقل از برخی رسانه ها به طور کلی ساشا پسر شفر این توافق را انکار کرده و تاکید کرده است که پدرش سرمربی استقلال است!
ساشا شفر شدیدا به دنبال این موضوع است که بتواند کل مبلغ قرارداد فصل آینده پدرش را از استقلالی ها دریافت کند و به منظور موفقیت در پرونده شکایت احتمالی به فیفا توافق وینفردشفر با بن یاس را قویا تکذیب می کند.
نکته جالب توجه در خصوص ساشا شفر این است که امروز مهدی خانبان، آنالیزور استقلال نیز اعلام کرده است که من برای آنالیز بازی ها به استادیوم های مختلف اعزام می شدم و بازی ها را آنالیز می کردم، اما شفر برگه های آنالیز را از من می گرفت و بر روی آن برگه ها اسم ساشا را می نوشت!
باید دید بالاخره کدامیک از طرفین در این کشمکش برنده خواهد بود استقلال که شفر را 3 هفته مانده به پایان لیگ اخراج کرد یا شفر که پیش از روشن شدن تکلیفش به صورت قانونی با استقلال با بن یاس مذاکره و به قولی توافق کرده است؟!

ضمنا ساشا شفر در مصاحبه ای گفته است: پدرم در تهران حضور دارد. مدیران استقلال گفته بودند که قرار ملاقاتی برای روز پنجشنبه یا جمعه می‌‌گذارند، اما تا به امروز هیچ تماسی گرفته نشده است.

بیشتر بخوانید:

نقل و انتقالات/ بازیکن استقلال در یک قدمی فولاد

فرصت 44 روزه استقلال برای گریز از محرومیت

 

تگ ها


باشگاه استقلال وینفرد شفر ساشا شفر بن یاس استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال