ساشا شفر: تمام صحبت‌های خطیر کذب محض است

ساشا شفر در مورد اظهارات معاون باشگاه استقلال صحبت کرد...

آنالیزور پیشین استقلال گفت: فرهاد مجیدی، وریا غفوری یا قبل‌تر کارلوس کی‌روش، همه این افراد راجع به خطیر صحبت کردند و همه ما به خاطر تجربه بدمان (خطیر) با هم در ارتباطیم.
به گزارش مدال، علی خطیر، معاون ورزشی باشگاه استقلال روز یکشنبه در صحبت‌هایی که با هواداران معترض این باشگاه داشت عنوان کرد که وینفرد شفر، سرمربی پیشین استقلال در زمان حضورش در این تیم دلالی کرده است.
او همچنین اعلام کرد که مدارک دلالی شفر را منتشر می‌کند اما تنها یک چت خصوصی از این مربی آلمانی منتشر کرد که سند محکمی محسوب نمی‌شد.
در همین راستا، ساشا شفر، آنالیزور پیشین استقلال و فرزند وینفرد شفر در واکنش به اتهامات وارده از سوی خطیر و همچنین پس از صحبت‌های تند فرهاد مجیدی علیه معاون ورزشی استقلال اظهار کرد: تمام صحبت‌هایی که علی خطیر مقابل هواداران انجام داده، کذب محض است. من واقعا ناراحت هستم که این صحبت‌های خطیر به نام بزرگ استقلال ضربه زده است.
او افزود: فرهاد مجیدی، وریا غفوری یا قبل‌تر کارلوس کی‌روش، همه این افراد راجع به خطیر صحبت کردند و همه ما به خاطر تجربه بدمان (خطیر) با هم در ارتباطیم. درباره تمام این اتهامات در زوریخ بحث خواهیم کرد.

اخبار مرتبط:

شکایت مربی آلمانی از استقلال در دادسرای فرهنگ و رسانه

تگ ها


استقلال باشگاه استقلال امیر حسین فتحی علی خطیر ساشا شفر وینفرد شفر استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال