۶۴ ساعت آزاردهنده؛ رونالد کومان در مرز انفجار

سرمربی بارسا باور ندارد که تیمش در شش بازی متوالی دور از خانه و با فاصله زمانی کم به میدان رفته است....

به گزارش "ورزش سه"، رونالد کومان پس از بازی یک شانزدهم نهایی بارسا برابر کورنیا عصبانی بود. او از اینکه تیمش دو پنالتی را خراب کرده تا کار به دو وقت اضافه کشیده شود؛ آزرده خاطر بود ولی نگرانی سرمربی هلندی به قصیه دیگری نیز معطوف بود.

کومان نگران خستگی بازیکنانش است که قطعا ریسک مصدومیت را بالا می برد. بارسا سه بازی متوالی است که ۱۲۰ دقیقه در میدان بوده(دو بازی سوپرکاپ و بازی با کورنیا) و اکنون به فاصله ۶۴ ساعت نسبت به بازی قبلی باید برابر الچه قرار بگیرد.

کومان بارها در نشست های خبری خود گلایه داشت که چرا بازی های دور از خانه تیمش را ساعت ۲۱ تنظیم می کنند و حالا که بارسا باید ۱۶.۱۵ در زمین الچه به میدان برود، انتظار داشت بازی زمانی دیرتر به انجام برسد.

آبی اناری ها در ۴ ماه گذشته ۲۷ بازی انجام داده اند. ۱۸بازی در لالیگا، شش بازی در لیگ قهرمانان، دو بازی در سوپرکاپ و یک بازی در کوپا دل ری و به عبارتی هر سه روز یک بازی انجام داده اند. این تیم جرارد پیکه، فیلیپ کوتینیو، آنسو فاتی و سرجی روبرتو را به دلیل مصدومیت از دست داده و تنها روبرتو است که شانس این را دارد به زودی به میادین برگردد.

فرانکی دی یونگ، کلمنت لنگله، آرائوخو، گریزمان، پدری، بوسکتس و دمبله در بازی های اخیر پیوسته به میدان رفته اند و بیش از همه خطر مصدومیت را حس می کنند.

تگ ها


رونالد کومان بارسلونا