۴۸ ساعت تا رونمایی از دو خرید پرسپولیس

سرمربی پرسپولیس امیدوار است طی فرصت باقیمانده تا اعزام تیم به دوحه، دو خرید بعدی تیمش نیز صورت پذیرد....

به گزارش “ورزش سه”، پرسپولیس در‌ شرایطی خود را مهیای حضور در لیگ قهرمانان آسیا و جبران دو بازی قبلی می‌کند که یحیی گل‌محمدی امیدوار است با دستیابی به خریدهای مدنظرش بتواند جواز صعود از مرحله گروهی را نیز دریافت کند.

طبق لیست مدنظر یحیی گل‌محمدی این باشگاه تا به امروز موفق به جذب حامد لک، سعید آقایی، میلاد سرلک، احسان پهلوان و عیسی آل کثیر شده است و دو خرید دیگر پیش روی این تیم قرار دارد.

سرخپوشان البته مهدی ترابی، علی علیپور و کریستین اوساگوآنا را پیش از این از دست داده بودند تا در کنار علیرضا بیرانوند که کمی قبل‌تر‌ تیم را ترک کرده بود، خروجی تیم یحیی به چهار نفر‌ برسد. 

با این حال در فاصله ۴۸ ساعت تا اعزام تیم به دوحه و حضور‌ در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا، یحیی امیدوار است مدیریت باشگاه بتواند با دو گزینه دیگر نیز به توافق دست یابد. موضوعی که مهدی رسول پناه نیز روز گذشته وعده داده بود و به شکلی تحریک آمیز برای هواداران این تیم و اصحاب رسانه حاضر در‌ محل باشگاه با جمله “دو خرید جذاب باقی مانده” به استقبال آن رفته بود.

علی شجاعی که طی ساعات گذشته در رفت و آمد به باشگاه پرسپولیس بوده، یکی از اهداف این تیم محسوب می‌شود و باید دید آیا این بازیکن چپ پا نیز مجوز ورود به اردوگاه تیم یحیی را به دست خواهد آورد و یا نفر بعدی برای مذاکره و توافق چه کسی خواهد بود.

در سفر به دوحه البته نام محمد انصاری و محسن ربیع خواه دو بازیکن مصدوم پرسپولیس قرار ندارد.

تگ ها


پرسپولیس تهران یحیی گل محمدی