۴۸ ساعت تا مشخص شدن سرمربی ذوب‌آهن

مدیرعامل ذوب آهن می گوید تکلیف سرمربی این تیم تا ۴۸ ساعت دیگر مشخص خواهد شد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، جواد محمدی مدیرعامل ذوب آهن در حاشیه مجمع هیئت فوتبال اصفهان درباره وضعیت سرمربی مونته نگرویی این تیم اظهار داشت: این مربی قرارداد یک و نیم ساله داشته و با توجه به تعهدی که زمان خروج از کشور به ما داشته موظف به بازگشت به ایران بوده است. باشگاه هم موظف بوده برای وی بلیت تضمین شده تهیه کند، با توجه به محدودیت‌های پروازی به وجود به آمده به دلیل شیوع کرونا تلاش همکاران نتیجه داد و بلیت تضمین شده تهیه کردیم و استعلام‌های لازم را از پلیس فدرال آلمان و هواپیمایی قطری گرفتیم.


مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن با اشاره به رفتار رادولوویچ بیان کرد: متاسفانه وی تمکین نکرد و به ایران بازنگشت و علت آن را نیز ترس از کرونا و شیوع زیاد آن در کشورمان عنوان کرده اما این‌ها دلیل و پاسخ منطقی در برابر قرارداد و باشگاه ذوب‌آهن نبوده و بلافاصله مراتب را پیگیری قانونی کردیم تا وی به صورت رستمی و کتبی اعلام کرد نمی‌تواند به ایران بازگردد و پیشنهاد فسخ را به طور رسمی اعلام کرد.


او با اشاره به اینکه باشگاه در این موضوع کوتاه نخواهد آمد، اضافه کرد: بلافاصله این مورد را در هیئت مدیره باشگاه طرح موضوع کرده و ابعاد آن بررسی شد و تکلیف این سرمربی در هیئت مدیره برای احقاق حقوق باشگاه مصوب شد، ما در این موضوع کوتاه نمی‌آییم و در آینده نزدیک نتایج آن را اعلام می‌کنیم.


سوال بعدی از محمدی در رابطه با سرنوشت سرمربیگری تیم بود که اینطور پاسخ داد: خوشبختانه تمرینات ما به موقع آغاز شده و بازیکنان در زمان شرایط تعطیلی انفرادی تمرین کرده بودند و در یک ماه گذشته به جز سرمربی به صورت دقیق کار را پیش برده‌اند و بازیکنان آمادگی به نسبت قابل قبولی دارد و با قدرت تمرین می‌کنند و دیروز هم بازدیدی از تمرین داشتیم. تکلیف سرمربی در ۴۸ ساعت آینده مشخص می‌شود و سخنگوی باشگاه به اطلاع عموم می‌رساند.
البته این حرف های محمدی هنوز مشخص نمی کند که آیا باشگاه ذوب آهن قصد دارد با استکی و صلصالی به کارش ادامه دهد یا برنامه دیگری مدنظر مدیرعامل و هیئت مدیره باشگاه قرار دارد؛ موضوعی که به زودی پاسخ آن مشخص خواهد شد ولی آنطور که به نظر می رسد شانس استکی برای ادامه لیگ بیشتر از حضور یک سرمربی جدی است.

بیشتر بخوانید:
حمله علی کریمی به آبشک؛ تو بی‌نزاکت و نامردی! 
ادعای الکاس؛ پرسپولیس به دنبال جذب انصاری فرد 
آخرین وضعیت کاوه رضایی از زبان سرمربی بروژ

تگ ها


ذوب آهن اصفهان جواد محمدی فوتبال ایران ذوب آهن ذوب آهن لیگ برتر خلیج فارس فوتبال