۴۸ ساعت تا پرداخت مطالبات پرسپولیس به شهرخودرو

در حالی که قائم مقام باشگاه شهرخودرو از لغو توافق این باشگاه با پرسپولیس صحبت کرده، قرمزها اعتقاد دارند که هنوز ۴۸ ساعت برای پرداخت مطالبات این باشگاه فرصت دارند....

به گزارش "ورزش سه"، یک هفته پیش بود که باشگاه پرسپولیس توافق رضا درویش با فرهاد حمیداوی برای پرداخت طلب باشگاه مشهدی در خصوص رضایت نامه یحیی گل‌محمدی را اعلام کرد تا هواداران این تیم خیالشان از این پرونده راحت شود اما به شکلی ناگهانی، حیدرپور قائم مقام شهرخودرو از لغو این توافق خبر داد و گفت که پرسپولیس به تعهداتش عمل نکرده است.

مصطفی لشگری مدیر روابط عمومی پرسپولیس در این خصوص می‌گوید: توافق به این شکل بود که ما تا آخر این هفته رقمی را پرداخت کنیم و بخش دیگر هم در اسفند ماه پرداخت شود و باقی مانده را هم قسط بندی کنیم و در اختیار باشگاه شهرخودرو قرار دهیم. حالا هم آخر هفته نشده و ما در این دو روز پرداختی را انجام خواهیم داد.

او با اشاره به روند مذاکره اظهار داشت: آقای حمیداوی اتفاقا برخورد خیلی خوبی با ما داشتند و به ما گفتند پس از پرداختی این هفته و اسفند ماه، هر طور که خواستید و هرطور که برای باشگاه پرسپولیس بهتر بود، رقم باقی مانده را پرداخت کنید و ما هم قبول کردیم که به صورت منظم این پرداختی را انجام دهیم.

وی خطاب به حیدرپور عنوان کرد: اگر قرار بود با مصاحبه چیزی حل شود، تا الان درست شده بود و مشخص نیست که ایشان بر چه اساسی و چرا برخلاف موضع مالک باشگاه صحبت می‌کنند. ما با مالک باشگاه شهرخودرو توافق کردیم و این توافق پابرجاست و مشکلی هم وجود ندارد و در این دو روز پرداختی انجام خواهد شد.

این در حالی است که قرار است توافق کتبی بین پرسپولیس و شهرخودرو نیز پس از پرداختی باشگاه پرسپولیس در اختیار فدراسیون فوتبال قرار گیرد تا روند مختومه شدن پرونده نیز انجام شود و مشکلی از این بابت پرسپولیس را تهدید نکند.

تگ ها


پرسپولیس تهران پدیده مشهد