ساعت دیدار فولاد خوزستان و پرسپولیس تغییر کرد

دیدار تیم‌های فولاد خوزستان و پرسپولیس تهران از هفته هفدهم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال کشور به میزبانی ورزشگاه غدیر اهواز برگزار می‌شود و بر این اساس ساعت این دیدار تغییر کرد...

دیدار تیم‌های فولاد خوزستان و پرسپولیس تهران از هفته هفدهم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال کشور به میزبانی ورزشگاه غدیر اهواز برگزار می‌شود و بر این اساس ساعت این دیدار تغییر کرد

 

دیدار تیم‌های فولاد خوزستان و پرسپولیس تهران به میزبانی ورزشگاه غدیر اهواز برگزار می‌شود.

به گزارش مدال، مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان با بیان مطلب فوق اظهار داشت: از آنجایی که پیش از این ورزشگاه غدیر را برای انجام رقابت های خانگی در نیم فصل دوم رقابت های لیگ برتر به سازمان لیگ معرفی کرده بودیم، این بازی در غدیر انجام می شود.

رضایی در ادامه گفت: امروز در این خصوص مذاکراتی با افشین حیدری مدیرکل ورزش و جوانان استان خوزستان و همچنین  سعید فتاحی رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ انجام دادیم و مقرر گردید که با توجه به تعمیرات سیستم روشنایی ورزشگاه غدیر، این دیدار 2 ساعت زودتر و از ساعت 15 روز یکشنه 21 بهمن ماه همزمان با سایر بازی ها در دیگر استان ها برگزار شود.

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان در خصوص ورزشگاه اختصاصی این باشگاه نیز اظهار داشت: بخشی از روند تکمیل فضای خارجی این ورزشگاه که به جاده های دسترسی و پارکینگ آن مربوط می باشد توسط شهرداری اهواز در دست انجام است و با توجه به تکمیل نشدن آن امکان انتقال بازی ها در این مقطع زمانی امکانپذیر نمی باشد.

گفتنی است، پیش از این قرار بود تیم های فولاد خوزستان و پرسپولیس تهران از ساعت 17 روز یکشنبه 21 بهمن ماه به مصاف هم بروند که با توجه به تغییرات صورت گرفته این دیدار از ساعت 15 برگزار خواهد شد.