۸ ساعت سرنوشت ساز برای بقای پرسپولیس در آسیا

باشگاه پرسپولیس نقایص پرونده خود را در سامانه ای اف سی آپلود کرد و حالا منتظر تصمیم کنفدراسیون فوتبال آسیا خواهد بود....

به گزارش "ورزش سه"، در حالی که خطر حذف همچنان پرسپولیس و استقلال را تهدید می‌کند، مسئولان این دو باشگاه تا آخرین لحظات تمام تلاش خود را کردند تا از این حذف جلوگیری کنند و با حفظ سهمیه، در لیگ قهرمانان ۲۰۲۲ حضور پیدا کنند.

ساعتی قبل باشگاه پرسپولیس باقی مانده مدارک خود در راه دریافت مجوز حرفه‌ای سازی را در سامانه ای اف سی بارگذاری کرد تا به این شکل، آخرین گام خود برای فرار از حذف را برداشته باشد.

این مدارک که در ده‌ها صفحه و طی ۵ روز اصلاح شدند، در بخش‌های مختلف حقوقی، مالی، زیرساخت و پرسنل باشگاه بوده است. باتوجه به انتقال مالکیت پرسپولیس به وزارت اقتصاد و همچنین انجام تغییرات موردنظر، مدیران باشگاه به حفظ سهمیه امیدوارند.

نکته مهم اینکه گفته می‌شد باشگاه پرسپولیس در ارسال مدارک جدید خود تاخیر داشته اما به نظر می‌رسد این باشگاه تا ساعت ۲۳:۵۹ به وقت کوالالامپور فرصت داشته است.

با این حساب در فاصله چند ساعت تا آغاز ساعت کاری در کوالالامپور پایتخت مالزی و مقر ای اف سی، همه منتظرند تا کنفدراسیون فوتبال آسیا تصمیم نهایی خود درباره دو باشگاه سرخابی را اعلام کند.

تگ ها


پرسپولیس تهران