۲۴ ساعت سرنوشت‌ساز در انتظار استقلال

باشگاه استقلال ۲۴ ساعت تا ارسال لیست نهایی برای لیگ قهرمانان فرصت دارد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، مهلت کنفدراسیون فوتبال آسیا به باشگاه‌های حاضر در دور حذفی لیگ قهرمانان برای ارسال لیست نفرات کادرفنی و اجرایی و بازیکنان فرداشب به پایان می‌رسد. از این رو باشگاه استقلال نیز به عنوان یکی از نمایندگان ایران باید لیست خود را تا ۲۴ ساعت آینده به AFC بفرستد.


اگرچه استقلالی ها در نقل و انتقالات فعالیت هایی داشتند اما همچنان هواداران نگرانی های زیادی بابت شرایط تیم قبل از مصاف با الهلال عربستان دارند. بعد از جدایی مهدی قایدی از جمع آبی ها هواداران انتظار داشتند یک مهاجم طراز اول جذب این تیم شود. اصلی ترین گزینه استقلال برای خط حمله لوسیانو پریرا مهاجم برزیلی بود که این بازیکن امروز برای تمدید قرارداد با باشگاه فولاد توافق کرد و از دست استقلالی ها پرید!


از طرف دیگر مسئولان استقلال هنوز بازیکن جدیدی را در خط حمله جذب نکردند و بعید هم هست بتوانند در ۲۴ ساعت آینده اقدام خاصی انجام بدهند. به همین خاطر اگر بازیکن جدیدی در خط حمله به استقلال اضافه نشود، آنها با ارسلان مطهری، ارمان رمضانی، محمدرضا آزادی و امین قاسمی‌نژاد راهی لیگ قهرمانان خواهند شد

.
همچنین مسئولان استقلال قصد داشتند یک بازیکن خارجی را جذب کنند که این موضوع نیز فعلا در بلاتکلیفی مانده و بعید است تا زمان ارسال لیست نهایی فرصتی برای این مساله باشد.


در این شرایط فرشید اسماعیلی که فرهاد مجیدی بعد از کش و قوس های فراوان درخواست تمدید قراردادش را داده، اصلی ترین بازیکنی است که می‌تواند تا ۲۴ ساعت آینده به تیم اضافه شود و در لیست آسیایی قرار بگیرد. با وجود درخواست مجیدی اما همچنان به صورت جدی با اسماعیلی مذاکره ای نشده است. از طرفی احمد مددی مدیرعامل استقلال هم به کرونا مبتلا شده و فعلا در امور باشگاه دخالتی ندارد. حال باید دید سایر مدیران باشگاه تا فرداشب قادر به تمدید قرارداد اسماعیلی خواهند بود یا خیر.
گفتنی است؛ فرهاد مجیدی دو روز پیش در مصاحبه ای نسبت به انجام نشدن برخی امور ابراز ناراحتی کرده بود. سرمربی استقلال که می‌دانست باید تا پایان وقت اداری روز دوشنبه لیست به کنفدراسیون ارسال شود، بابت جذب نفرات موردنیازش هشدار داد اما اتفاق خاصی رخ نداد و حالا فقط ۲۴ ساعت زمان وجود دارد تا قرارداد فرشید اسماعیلی امضا شود و استقلال با شرایط بهتری راهی آسیا شود.

تگ ها


نقل و انتقالات ۱۴۰۰ استقلال تهران فوتبال ایران استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال