ساعی: اختلاف سلیقه همیشه هست/ عابدینی:مشکلات ورزشکاران حل می‌کنیم

رئیس و نایب رئیس کمیسیون ورزشکاران ابراز امیدواری کردند بتوانند در آینده نسبت به حل مشکلات ورزشکاران قدم های خوبی بردارند....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، انتخاب رئیس و نایب رئیس کمیسیون ورزشکاران صبح امروز سه شنبه در آکادمی ملی المپیک با حضور 15 عضو این کمیسیون برگزار شد و طی آن هادی ساعی به عنوان رئیس و مجتبی عابدینی به عنوان نایب رئیس انتخاب شدند.

ساعی پس از این انتخاب گفت: تشکر می کنم از همه دوستانی که در این رای گیری شرکت کردند. خوشحالم که اعضای کمیسیون این جسارت را پیدا کردند که بتوانند در بحث مدیریت اظهار نظر کنند. 

وی ادامه داد: امیدوارم بتوانیم به ورزشکاران و کمیته ملی المپیک کمک کنیم. برخی دوستان فکر می کنند که ما دعوا می کنیم اما این خاصیت انتخابات است که با هم صحبت کنیم. در جلسات چانه زنی می شود و اختلاف سلیقه وجود دارد. اگر وجود نداشته باشد و همه چیز یکدست و یکسان باشد کسی نیست که انتقاد کند. 

رئیس کمیسیون ورزشکاران خاطرنشان کرد: امیدوارم با همین تعداد کنار هم باشیم و بتوانیم دست ورزشکاران را بگیریم. من هم مثل بقیه اعضای کمیسیون یک رای دارم. هم در کمیسیون و هم در هیات  اجرایی در خدمت ورزشکاران هستم و اگر موردی بود در خدمت هستم.

مجتبی عابدینی نایب رئیس کمیسیون هم در این مورد گفت:  امیدواریم بتوانیم در آینده مشکلات ورزشکاران  را حل کنیم. از  کسانی هم که به من رای دادند تشکر می کنم و امیدوارم بتوانیم در زمان باقی مانده به وضعیت ورزشکاران رسیدگی کنیم. 

بیشتر بخوانید:

هادی ساعی رئیس کمیسیون ورزشکاران شد/ مجتبی عابدینی نایب رئیس شد

جنجال بزرگ در انتخابات کمیسیون ورزشکاران

 

 

تگ ها


کمیسیون ورزشکاران هادی ساعی مجتبی عابدینی کمیته ملی المپیک تکواندو