ساغلام: امیدوارم فردا بازی و جنگندگی خوبی نشان دهیم

ارطغرول ساغلام در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل پدیده گفت: میخواهم ناراحتی خود را از تصادف مهدی قائدی بازیکن استقلال ابراز کنم و به خاطر دوست او که در این تصادف از دنیا رفت، تسلیت میگویم ......

ارطغرول ساغلام در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل پدیده گفت: می‌خواهم ناراحتی خود را از تصادف مهدی قائدی بازیکن استقلال ابراز کنم و به خاطر دوست او که در این تصادف از دنیا رفت، تسلیت می‌گویم. امیدوارم قائدی هر چه زودتر بهبود یابد و به مستطیل سبز بازگردد. برای او، خانواده‌اش و استقلال آرزوی موفقیت می‌کنم. بازی فردا برای ما بسیار مهم است. هفته قبل در روز جمعه بازی نه چندان خوبی ارائه کردیم، امیدوارم فردا بازی و جنگندگی خوبی نشان دهیم و بازی خوبی ارائه کنیم.
وی ادامه داد: هدف ما این است که بازی را با برد پشت سر بگذاریم و پس از آن مسابقات آسیایی را که 10 روز بعد شروع می‌شود، آغاز کنیم. بازی‌هایی که با دیدار مقابل پدیده آغاز می‌شود و با بازی با گسترش فولاد ادامه می‌یابد. این دو بازی برای ما خیلی مهم است اما تمرکز ما روی بازی فرداست. امیدوارم بازی بسیار خوبی باشد، تماشاگران از این بازی لذت ببرند و شاهد بازی باشیم که زیبایی‌های فوتبال در آن، خودش را نشان دهد. به سه امتیاز این بازی خیلی نیاز داریم و باید هر چه داریم بگذاریم تا به سه امتیاز این مسابقه دست یابیم.
سرمربی تراکتورسازی در خصوص شرایط مصدومان تیمش گفت: از ابتدای فصل مصدومانی داشتیم اما در این چند روز محمد ایرانپوریان، قائم اسلامی‌خواه و طاهران مصدومیت‌هایی داشتند و نمی‌توانند ما را در بازی فردا همراهی کنند.
ساغلام دباره اینکه بازیکنان جدید تراکتورسازان مدت زیادی نیست که در کنار سایر بازیکنان تمرین می‌کنند، تصریح کرد: آنها چند روزی است که در کنار تیم تمرین می‌کنند و انشاءالله فردا به تیم ما کمک خواهند کرد. شاید هم از آنها استفاده نکنیم و آنها از بازی با گسترش کار خود در تراکتورسازی را آغاز کنند.
وی در پاسخ به این پرسش که آیا شرایط تیمش نسبت به هفته گذشته چقدر تغییر کرده است، خاطرنشان کرد: از ابتدا که به تراکتورسازی آمدم متوجه شدم که تیم ما در خلق موقعیت مشکل دارد. به همین منظور تلاش کردیم بازیکنانی را جذب کنیم که در این زمینه به ما کمک کنند. هفته قبل هم دیدید که ما تیم خوبی هستیم؛ خوب پاسکاری می‌کنیم و تا محوطه جریمه حریف به خوبی جلو می‌آییم اما از آن به بعد عملکرد خوبی نداریم.نمی‌توانیم موقعیت‌های مناسبی ایجاد کنیم و به گل برسیم.
ساغلام افزود: این هفته خیلی روی این موضوع کار کردیم و طبیعی است که اگر خط حمله تیم خوب نباشد در خط دفاعی هم موقعیت‌هایی به تیم حریف می‌دهیم. در خصوص مسائل دفاعی هم خیلی تلاش کردیم اما باید بدانیم که در فوتبال عوض کردن برخی از عادت‌ها خیلی راحت نیست. این یک حرف کلیشه‌ای محسوب می‌شود اما بهترین دارو برای تیم ما زمان است. متأسفانه ما این زمان را در اختیار نداریم و از طرفی باید امتیازات را جمع کنیم و از طرف دیگر باید نقاط ضعف تیم را برطرف کنیم که کار راحتی نیست.

تگ ها


اخبار روز Tractor لیگ برتر خلیج فارس فوتبال