ساغلام: دلیل محرومیت هواداران را نمی‌دانم!

و به نقل از سایت رسمی باشگاه تراکتورسازی، ساغلام سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی در خصوص بازی مقابل نفت آبادان اظهار داشت:فردا برای ما بازی خیلی مهمی است که اهمیت بازی را از زوایای مختلف میتوان بررسی کرد ......

و به نقل از سایت رسمی باشگاه تراکتورسازی، ساغلام سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی در خصوص بازی مقابل نفت آبادان اظهار داشت:فردا برای ما بازی خیلی مهمی است که اهمیت بازی را از زوایای مختلف می‌توان بررسی کرد. امیدوارم به امید خدا یک برد خوب به دست بیاوریم و این فصل را که با مشکلات زیادی همراه بودیم، پشت سر بگذاریم.
 وی افزود: هم می‌خواهم از آجورلو که باعث شد من به تبریز بیایم تشکر کنم و هم فردا با یک نتیجه خوب به مدیرعامل جدید خوش‌آمد بگوییم.
بازی فردا یک بازی سخت و جنگنده بین 2 تیم خواهد بود و تیمی که بیشتر از دیگری به پیروزی نیاز دارد ما هستیم. اهمیت دیگر بازی فردا این است که می‌تواند برای تراکتورسازی یک شروع دوباره باشد و مشکلات قدیمی را فراموش کنیم و صفحه جدیدی در تاریخ باشگاه تراکتورسازی آغاز کنیم.
ساغلام تصریح کرد: آرزوی قلبی ما این بود که این شروع را با هوادارانمان داشته باشیم و نمی‌دانم دلیل این محرومیت چیست و هرچه باشد به دوران قبل از حضور من مربوط است. فردا مجبوریم تمامی مشکلات را کنار بگذاریم و با همه وجود کار کنیم.
وی در خصوص مصدومان تیم گفت: احسان پهلوان و دانیال اسماعیلی فر شرایط خوبی دارند ولی وضعیت اسماعیلی فر بهتر از پهلوان است و این احتمال وجود دارد فردا بتوانیم از اسماعیلی فر استفاده کنیم.
سرمربی تراکتورسازی تأکید کرد: فعلاً تنها چیزی که ذهن من را درگیر کرده این است که فردا به نتیجه خوبی برسیم تا این تیم سال آینده بتواند در لیگ برتر بازی کند

تگ ها


اخبار روز Tractor لیگ برتر خلیج فارس فوتبال