ساغلام دو هفته قبل از پایان لیگ از تراکتور می‌رود؟

قرارداد سرمربی ترکیه ای تراکتورسازی و دستیارانش روز 31 فروردین ماه به پایان می رسد و مشخص نیست آینده برای این مربی چطور رقم می خورد ......

قرارداد سرمربی ترکیه ای تراکتورسازی و دستیارانش روز 31 فروردین ماه به پایان می رسد و مشخص نیست آینده برای این مربی چطور رقم می خورد.

ارطغرول ساغلام سرمربی نامدار ترکیه ای که از میانه لیگ هفدهم هدایت تراکتورسازی را برعهده گرفت، یک مورد عجیب در قراردادش دیده می شود. با اینکه گفته می شد قرارداد او تا پایان فصل به امضا رسیده اما ساغلام در مصاحبه ای که چند روز قبل با سایت فانیاک ترکیه داشت، اعلام کرد قراردادش 20 آوریل(31 فروردین ماه) به پایان می رسد.
این در حالی است که لیگ برتر ایران روز 7 اردیبهشت ماه به پایان می رسد و با این شرایط ساغلام رسما در دو هفته پایانی لیگ برتر سرمربی تراکتورسازی نیست!
اینکه مسئولان تراکتورسازی چرا و چطور این قرارداد را با ساغلام امضا کرده اند، جای تعجب دارد. از مدت ها قبل مشخص بود که لیگ هفدهم 7 اردیبهشت ماه به پایان می رسد اما قرارداد مربی ترکیه ای 31 فروردین ماه پایان می یابد و او بدون هیچ مشکلی می تواند در دو هفته پایانی روی نیمکت تراکتورسازی ننشیند.
از این رو به نظر نمی رسد ساغلام برای فصل آینده نیز با مسئولان باشگاه به توافق برسد و به احتمال فراوان بعد از پایان رقابت های گروهی لیگ قهرمانان آسیا ساغلام بدون اینکه مقابل نفت آبادان وفولاد روی نیمکت بنشیند، ایران را ترک می کند.
باید دید واکنش مسئولان تراکتورسازی به این مساله چیست و چطور این موضوع را مدیریت خواهند کرد.

تگ ها


اخبار روز Tractor لیگ برتر خلیج فارس فوتبال