ساغلام: می‌خواهیم بهترین کاری را که می‌توانیم انجام دهیم

ارطغرول ساغلام پیش از پیروزی 3 بر صفر تراکتورسازی مقابل پدیده، اظهار داشت: اول میخواهم این را بگویم که ما در مشهد دو هفته متوالی بازی کردیم که بازیهای اول ما در ایران بودند ......

 ارطغرول ساغلام پیش از پیروزی 3 بر صفر تراکتورسازی مقابل پدیده، اظهار داشت: اول می‌خواهم این را بگویم که ما در مشهد دو هفته متوالی بازی کردیم که بازی‌های اول ما در ایران بودند. در هر دو بازی در یک ورزشگاه و چمن خیلی خوب و مقابل تماشاگران پرهیجان بازی کردیم. همین‌طور که دیدید، اینجا فوتبال و حمایت هواداران از تیم‌های‌شان نشان داد تفکر من برای آمدن به ایران، درست بوده است.
وی افزود: ما دو بازی در مشهد انجام دادیم. من می‌خواهم در مورد دو بازی سخت و خارج از خانه این را بگویم که از اینکه گل نخوردیم، خوشحالم. در بازی قبلی مقابل مشکی‌پوشان در ارتباط با حمله ضعیف بودیم، اما امروز مخصوصاً در نیمه اول چند موقعیت داشتیم و در نیمه دوم هم یک گل زیبا و خوب زدیم. در نهایت هم با دو گل پهلوان یک پیروزی شیرین به‌دست آوردیم. باید این را بگویم که پدیده تیم خیلی خوب است. به‌همین خاطر هم امتیاز گرفتن در مقابل چنین تیمی معنای خاصی برای ما دارد.
سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی با اشاره به وضعیت تیمش خاطرنشان کرد: یک دوره پرفشار در لیگ برتر ایران منتظر ماست. از یک طرف می‌خواهیم در لیگ بالا بیاییم و از یک طرف هم می‌خواهیم تلاش کنیم که ایران را در لیگ قهرمانان سربلند کنیم. البته این دوره سختی برای یک مربی است، به‌خاطر اینکه شما پشت سر هم بازی می‌کنید و وقتی برای تمرین ندارید. با این وجود اما باز هم بین بازی‌ها قرار است راهکارهای بهتر شدن و بهتر بازی کردن را به بازیکنان‌مان نشان بدهیم.
وی ادامه داد: امروز این را دیدیم که بازیکنان ما بازی بهتر از این را هم می‌توانند انجام بدهند، چون آنها از هفته پیش تا کنون خیلی پیشرفت کردند. آن چیزی که خیلی مرا خوشحال می‌کند، انگیزه بازیکنانم برای یادگیری و انعکاس آن در زمین مسابقه است. یک بار دیگر از تمام افراد و دست‌اندرکاران که در مشهد از ما پذیرایی کردند، تشکر می‌کنم. برای مشکی‌پوشان و پدیده در بازی‌های بعد آرزوی موفقیت می‌‌کنم.
ساغلام در مواجه شدن با سؤال خبرنگاری مبنی بر «صحنه اتفاق افتاده در محوطه جریمه تراکتورسازی که داور آن را تمارض تشخصی داد»، گفت: من موقعیت را دقیق ندیدیم، اما بعد از مسابقه نگاه می‌کنم و می‌گویم.
سرمربی تراکتورسازان در مورد وضعیت تیمش در نقل‌وانتقالات گفت: باید روراست باشیم و این را صادقانه به شما بگوییم. ما به‌خاطر یکسری از مشکلات و موانعی که داشتیم، در اول فصل محروم بودیم و نتوانستیم بازیکن بگیریم و یک تعداد از بازیکنان را هم از دست دادیم. تراکتورسازی همچنین در نیم‌فصل بازیکنانی که می‌خواست را نتوانست به‌طور کامل جذب کند. الان دو بازیکن جدید برای ما آمده است، ولی آنها هم به‌خاطر مسائل اداری مشکلاتی داشتند. از یک تاریخی به بعد بازیکنان آزاد بودند و می‌توانستیم آنها را جذب کنیم، اما به‌خاطر یکسری مسائل نتوانستیم کارمان را به سرانجام برسانیم.
سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی به اهداف تیمش اشاره کرد و یادآور شد: کار اصلی‌مان این است که از جایگاه فعلی‌مان در جدول رده‌بندی لیگ برتر ایران خیلی زود دور شویم و بالا بیاییم. بعد از آن، لیگ قهرمانان آسیا هم برای ما خیلی مهم است که بتوانیم بهترین کار را در این مسابقات انجام بدهیم. سعی می‌کنیم در لیگ قهرمانان آسیا و لیگ برتر بهترین کاری را که می‌توانیم بکنیم، انجام دهیم.

تگ ها


اخبار روز Tractor لیگ برتر خلیج فارس فوتبال