سالن آزادی در اختیار کشتی بود/ هماهنگی هتل با تیم‌ها است

نادر انصاری تاکید کرد: سالن آزادی در اختیار کشتی بود به همین دلیل مسابقات والیبال در دو سالن برگزار می‌شود....

به گزارش خبرنگار مهر، کمیته برگزاری رویدادها و مسابقات فدراسیون والیبال، برنامه هفته نخست متمرکز لیگ برتر والیبال مردان کشور را اعلام کرد که ۱۸ مسابقه در روزهای یکشنبه، سه‌شنبه و پنج‌شنبه ۱۸، ۲۰ و ۲۲ آبان‌ماه برگزار خواهد شد. این دیدارها در ساعت‌های ۱۱، ۱۴ و ۱۷ در خانه والیبال تهران و سالن فدراسیون انجام می‌شود.

نادر انصاری در گفتگو با خبرنگار مهر درباره زمان ورود تیم‌ها به تهران برای آغاز متمرکز مسابقات والیبال گفت: تیم‌ها از روز جمعه، ۱۶ آبان می‌توانند وارد تهران شوندف البته ممکن است تیمی روز پنج شنبه وارد شود که مشکلی وجود ندارد. روز شنبه جلسه تمرینی خواهیم داد. برای انجام تست کرونا نیز با آزمایشگاهی که فدراسیون هماهنگ کرده در ارتباط هستند.

دبیرکمیته رویدادها و مسابقات والیبال درباره نحوه اسکان تیم‌ها نیز گفت: هر تیم هتل را خودشان هماهنگ خواهند کرد. با توجه به صلاحدید و ارزیابی که دارند هتل را با هزینه خودشان هماهنگ می‌کنند.

وی در پاسخ به این سوال که بحث رعایت پروتکل‌های بهداشتی چطور انجام می‌شود؟ گفت: تیم در هت در قرنطینه خودش است. نماینده تست کرونا در ابتدای هفته به هتل محل اقامت تیم‌ها اعزام و تست گیری انجام خواهد شد. رقابت‌ها متمرکز شد تا تیم‌ها در رفت و آمد و فرودگاه نباشند. هر تیمی در هتل قرنطینه است و فقط به سالن مسابقات می‌آید. پروتکل‌های بهداشتی در سالن مسابقات نیز رعایت خواهد شد.

انصاری تاکید کرد: مسابقات در ساعات ۱۱، ۱۴ و ۱۷ در دو سالن انجام می‌شود. در فاصله نیم ساعت بین دو بازی سالن ضدعفونی خواهد شد. هر دو سالن نیز دو ۴ رختکن دارد تا تیم‌ها با یکدیگر تداخل نداشته باشند.

دبیرکمیته رویدادها و مسابقات والیبال درباره دو سالن بودن مسابقات گفت: سالن آزادی میزبان مسابقات انتخابی کشتی است به همین رقابت‌ها در سالن حجاب و فدراسیون انجام می‌شود.

تگ ها


والیبال لیگ برتر والیبال فدراسیون والیبال