سالگرد قهرمانی لستر خوزستان با معجزه ویسی(عکس)

قهرمان سابق فوتبال ایران اکنون در لیگ یک حضور دارد و امروز باید در برابر رایکا قرار بگیرد....

به گزارش ورزش سه، پنج سال پیش و در چنین روزی تیم فوتبال استقلال خوزستان در ورزشگاه غدیر با برتری برابر دو بر صفر برابر ذوب آهن توانست عنوان قهرمانی را مال خود کند. شاگردان عبدالله ویسی با ارائه یک نمایش قرار توانستند با دو گلی که رحیم زهیوی وارد دروازه رشید مظاهری کرد، مقام اول را مال خود کنند.

پس از این قهرمانی معجزه وار تیم نسبتا معمولی اما یکدست عبدالله ویسی، تیم پرسپولیس چهار بار پیاپی به عنوان قهرمانی دست یافته و امسال به همراه سپاهان، استقلال و فولاد گزینه های اصلی کسب عنوان جام را تشکیل می‌دهند.


استقلال خوزستان پس از قهرمانی و جدایی عبدالله ویسی و ستاره‌ها، با سید سیروس پورموسوی در لیگ برتر و لیگ قهرمانان حضور یافت و نتایج درخشانی گرفت. پس از آن پورموسوی نیز به فولاد رفت و آبی‌های اهواز دو فصل بعد از لیگ برتر سقوط کردند و از فصل قبل در این لیگ حضور دارند.


قهرمان اسبق فوتبال ایران هم اکنون با امیر خلیفه اصل در لیگ یک حضور دارد و از گزینه های اصلی صعود هستند. آن‌ها امروز باید در لیگ یک برابر رایکا بابل قرار بگیرند، از تیم قهرمان پنج سال قبل سید جلال عبدی، میثم دورقی و فرشاد جانفزا به همراه بهمن روشنایی سرپرست، سالاری مدیر رسانه و اعضای زحمت‌کش تدارکات همچنان در این تیم حریف دارند.

تگ ها


عبدالله ویسی دسته یک استقلال خوزستان