۳۴ سالگی لیونل مسی؛ مهلت ۶ روزه برای لاپورتا

خوان لاپورتا رئیس بارسا قول داده بود که تا قبل از ۳۰ ژوئن(۹ تیر) قرارداد مسی تمدید خواهد شد....

به گزارش "ورزش سه"، تنها ۶ روز دیگر از قرارداد لیونل مسی با بارسلونا باقیمانده و او دیگر چیزی تا تبدیل شدن به بازیکن آزاد فاصله ندارد. اتفاقی که هرگز مطلوب باشگاه بارسلونا نیست.

خوان لاپورتا رئیس بارسلونا هفته گذشته در جریان یک مصاحبه تاکید کرد که اصلا انتظار ندارد از مسی پاسخ منفی بشنود و مطمئن است که فوق ستاره آرژانتینی قراردادش را تمدید می کند. 

در همین رابطه روز گذشته کادنا کوپه ادعا کرد که لیونل مسی پاسخ مثبت خود را به خوان لاپورتا داده و اینکه او تا پنجشنبه یعنی امروز قراردادش را تمدید خواهد کرد اما واکنش اسپورت و موندودپورتیوو دو نشریه نزدیک به باشگاه بارسلونا متفاوت بود. هر دو گزارش داده اند که هرچند روند تمدید با مسی خوب پیش می رود ولی فوق ستاره آرژانتینی هیچ پاسخ مثبتی به باشگاه نداده است.

امروز مارکا خبر از جدی تر شدن روند مذاکرات داده است. اینکه خوان لاپورتا تماس ها با پدر لیونل مسی را بیشتر کرده و البته بدون اینکه قصد داشته باشد فشار مضاعفی روی او ایجاد کند، به دنبال رفع موانع در راه تمدید فوق ستاره آرژانتینی است.

مسی امروز قدم در ۳۴ سالگی گذاشت و تمایل لاپورتا این بود که در روز تولد مسی خبر خوش تمدید او را به هواداران بدهد ولی درگیر بودن این بازیکن با تیم ملی آرژانتین در کوپا آمه ریکا اجازه نداده تا مذاکرات به نتیجه قطعی برسد.

پدر مسی و برادر او به زودی به بارسلونا خواهند رفت تا در نهایت به یک جمع بندی نهایی برسند. بارسا اطمینان دارد که مسی با هیچ باشگاهی وارد مذاکره نشده و اینکه کاملا صادقانه عمل کرده است ولی از سوی دیگر تمام هدف سران باشگاه این است که مسی قبل از ۳۰ ژوئن و اینکه قراردادش به اتمام برسد، تا ۲۰۲۳ تمدید کند.

بارسا نمی خواهد تحت هیچ شرایطی مسی تبدیل به بازیکن آزاد شود و برای این مهم تنها ۶ روز دیگر فرصت دارد.

تگ ها


لاپورتا لیونل مسی بارسلونا