۱۹ سال داشتم و رختکن رئال پر از هیولا بود

گونسالو ایگواین شش سال و نیم فراموش نشدنی را در رئال مادرید سپری کرد و وارد تاریخ این باشگاه شد....

به گزارش "ورزش سه"، ژانویه ۲۰۰۷ رئال مادرید با هدایت فابیو کاپلو امتیازات زیادی را از بارسا عقب بود و کمتر کسی برای این تیم شانس قهرمانی تصور می کرد. بارسا مدافع عنوان قهرمانی چمپیونزلیگ بود و روند رو به رشدی را طی می کرد ولی در پایان فصل رئال مادرید به طرزی شگفت انگیز و با استفاده از لغزش های بارسا امتیازات را جبران کرد و با امتیاز برابر و به دلیل برتری در بازی های رودررو توانست قهرمان شود. فصلی که به فصل ریمونتادا معروف شد.

در انتقالات زمستانی، رئال گونسالو ایگواین را از ریور و گاگو را از بوکاجونیورز آرژانتین جذب کرد و به خصوص ایگواین با گل های سرنوشت سازش نقش مهمی در قهرمانی رئال ایفا کرد. گل دقیقه ۹۳ او به اسپانیول که باعث برتری ۴-۳ رئال شد و گل دقیقه ۸۸ به اوساسونا که این تیم را قهرمان فصل ۰۸-۲۰۰۷ کرد، هنوز در خاطر دوست داران رئال باقیمانده است.

ایگواین در مورد روزهای ابتدایی حضورش در رئال گفت:« تازه ۱۹ سالم شده بود که به رئال پیوستم. ابتدا هدف این بود که به تیم دوم باشگاه بروم تا پس از مدتی که باتجربه تر شدم، به تیم اول اضافه شوم ولی پس از چند جلسه تمرین، فابیو کاپلو به من گفت که در تیم اول باقی خواهم ماند.

به یاد دارم که اولین بازی ام برابر رئال بتیس در کوپا دل ری بود. توجه داشته باشید که رختکن رئال پر از هیولا بود. ستاره های بزرگی که هر کدام نام و اعتباری در فوتبال دنیا بودند و در واقع برایم همه چیز مثل یک رویا بود. تصمیم کاپلو مثل هدیه ای بی نظیر بود و معتقدم به خوبی هم از آن استفاده کردم.»

تگ ها


ایگواین تیم ملی روسیه کاپلو فوتبال جهان رئال مادرید لالیگا فوتبال