سامان قدوس: ایرانی ،شدیدا ایرانی

مهاجم ایرانی تیم استرشوندس سوئد این روزها با آمادگی بالا در تمرینات تیم ملی حضور پیدا کرده و یکی از ستارههای ایران در جام جهانی محسوب میشود کاروان تیم ملی ایران روز سهشنبه هفته گذشته به عنوان اولین تیم وارد روسیه شد و با تکیه به ستارههای لژیونرش از ج ......

مهاجم ایرانی تیم استرشوندس سوئد این روزها با آمادگی بالا در تمرینات تیم ملی حضور پیدا کرده و یکی‌ از ستاره‌های ایران در جام جهانی محسوب می‌شود

کاروان تیم ملی ایران روز سه‌شنبه هفته گذشته به عنوان اولین تیم وارد روسیه شد و با تکیه به ستاره‌های لژیونرش از جمله سردار آزمون، علیرضا جهانبخش و سامان قدوس تبدیل به تیتر یک رسانه‌های داخلی و خارجی شد.
اما قبل از عزیمت تیم ملی ایران به روسیه مصاحبه‌ای با برداشت‌های اشتباه از سامان قدوس منتشر شد که گویا او از قبول پیشنهاد بازی برای تیم ملی ایران پشیمان است و دوست داشته برای سوئد بازی کند. هر چند بلافاصله پس از این مصاحبه تکذیبیه‌ از سوی قدوس منتشر شد.
حالا با انتشار تصویر تمرینات تیم ملی متوجه می‌شویم که سامان قدوس یکی از آماده‌ترین و پر انگیزه‌ترین بازیکنان ایران است که همدل با باقی یاران به دنبال افتخارآفرینی برای پرچم ایران هستند. مهاجم جوان تیم استرشوند حالا همراه با هم‌تیمی‌هایش متحدتر از قبل به سوی تحقق آرزوی دست نیافتنی مردم ایران که صعود به دور دوم جام جهانی است حرکت کرده و برای دست‌یابی به آن می‌جنگد.

تگ ها


جام جهانی 2018 سامان قدوس ایران فوتبال