سامان قدوس به کوئینز پارک رنجرز منتقل خواهد شد

یک رسانه انگلیسی با توجه به قیمت درخواستی باشگاه اوسترساندس سوئد برای فروش سامان قدوس اعلام کرد که باشگاه کوئینز پارک رنجرز باید جذب این ملی پوش ایرانی را فراموش کند ......

یک رسانه انگلیسی با توجه به قیمت درخواستی باشگاه اوسترساندس سوئد برای فروش سامان قدوس اعلام کرد که باشگاه کوئینز پارک رنجرز باید جذب این ملی پوش ایرانی را فراموش کند.سایت معتبر ورزشی هیتس نوشت؛ سامان قدوس را فراموش کنید و لوئیس مولت، مهاجم تیم مودرول اسکاتلند باید اولویت باشگاه QPR انگلیس برای انتقال در فصل نقل و انتقالات زمستانی باشد. هر چند پیوندهای باشگاه کوئینز پارک رنجرز با سامان قدوس، مهاجم تیم اوسترساندس سوئد از بین نمی روند.
در ادامه این خبر آمده است: باشگاه انگلیسی در ماه آگوست گذشته میلادی پیشنهاد 1.8 میلیون پوندی برای انتقال سامان قدوس به همتای سوئدی خود پیشنهاد داده بود که رد شد. باشگاه کوئینز پارک رنجرز همچنان قدوس را تحت نظر دارد اما دانیل کیندبرخ، مدیر باشگاه اوسترساندس معتقد است که این ملی پوش ایرانی قیمتی در حدود 4.6 میلیون پوند دارد که مانع جدی برای انتقالش به باشگاه انگلیسی خواهد بود.
رقم درخواستی باشگاه سوئدی در حالی است که باشگاه کوئینز پارک رنجرز باید جریمه 40 میلیون پوندی را بابت نقش قوانین جوانمردانه فوتبال در سال 2012 میلادی پرداخت کند و در فصل نقل و انتقالات تابستانی نیز فقط یک میلیون پوند هزینه کرد. بعید به نظر می رسد که آنها بخواهند در پنجره نقل و انتقالاتی آینده 5 میلیون پوند برای جذب بازیکنی جدیدی همانند سامان قدوس بپردازند.

تگ ها


اخبار روز فوتبال