سامبو در خراسان رضوی نوپاست/ به یکی از قطب‌های کشور تبدیل می‌شود

سرگروه سابق تیم ملی جودو گفت: تلاش داریم این رشته در خراسان رضوی رشد خوبی داشته و به عنوان یکی از قطب های کشور معرفی شود....

به گزارش خبرنگار مهر، امیر قاسمی نژاد، قهرمان آسیا که مسئولیت تیم‌های ملی نوجوانان، جوانان و امید جودو را نیز برای مدتی بر عهده داشت، از اردیبهشت ماه امسال به عنوان رئیس انجمن سامبو خراسان رضوی فعالیت خود را آغاز کرد.

وی پس از دیدار و گفتگو با عباسعلی اکبری رئیس انجمن سامبوی ایران گفت: سامبو پیش از این در استان خراسان رضوی فعالیتی نداشت، بعد از اینکه رشته جودو تعلیق شد و بی انگیزگی در ورزشکاران پیش آمده بود و قصد داشتند، ورزش را به طور کامل کنار بگذارند، آنها را به فعالیت در رشته سامبو که با جودو هم خانواده بود، تشویق کردم، خودم هم به پیشنهاد اسحاقی رئیس هیئت انجمن‌های ورزش‌های رزمی استان خراسان رضوی، مسئولیت انجمن سامبو خراسان رضوی را بر عهده گرفتم.

قاسمی نژاد در پایان گفت: با برنامه ریزی های صورت گرفته، کادر خوبی را گرد هم آوردیم، از طرفی با توجه به استعدادهایی که در مشهد وجود دارد، تیممان را برای حضوری قدرتمند در رقابت‌های قهرمانی کشور بسته‌ایم و امیدوارم در آینده‌ای نه چندان دور سامبو خراسان رضوی را به یکی از قطب‌های اصلی سامبو کشور تبدیل کنیم.

تگ ها


جودو امیر قاسمی نژاد سامبو یاتاباره