سامره: اعتماد هواداران فروپاشیده است+ عکس

مهاجم پیشین استقلال معتقد است، نباید درنگ کرد و حالا وزارت ورزش باید باشگاه استقلال را به حالت عادی برگرداند....

به گزارش مدال، علی سامره، پیشکسوت باشگاه استقلال با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود به وضعیت این روزهای تیم محبوبش واکنش نشان داد و نوشت: با توجه به اتفاقات ناخوشایندی که این اواخر، در باشگاه استقلال رقم خورده، باعث فروپاشی دیوار اعتماد و ایجاد موجی از بی‌اعتمادی نسبت به هیئت مدیره، از سوی هواداران شده است.
درحال حاضر چه درست، چه نادرست، هجمه سنگینی علیه هیئت مدیره باشگاه و وزارت ورزش بوجود آمده است، که حاصل این بی اعتمادی قطعا نتیجه مطلوبی در پی نخواهد داشت.
برای شروع مجدد و اعتماد سازی دوباره بین تیم، هواداران، مدیران و وزارت ورزش، بهترین راه حل، تشکر از هیئت مدیره محترم و اعلام پایان کار آنان در باشگاه است که البته نباید منکر زحمات و تلاششان در زمان حضورشان شد.
اگر به منظور نشان دادن حسن نیت و شروع یک انگیزه بهتر، این جمع از سمت خود استعفا دهند و وزارت محترم اشخاص جدیدی را برای ترمیم بدنه باشگاه انتخاب کند، گام اول را بسیار محکم برداشته است.
همچنین با توجه به حساسیت بالای این لحظات مدیری معرفی شود که بتواند با کمک و انرژی مثبت هوادار و پیشکسوت، از این تنگنا‌ها با قدرت و موفقیت عبور کند و همه چیز را به حالت عادی برگرداند.
درنگ نکنید!

 

بیشتر بخوانید:

با دستور خلیل‌زاده صورت گرفت؛ خطیر مامور بازگرداندن استراماچونی شد

تگ ها


علی سامره مدیران استقلال وزارت ورزش آندره آ استراماچونی فوتبال ایران استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال