ساموئل اتوئو در آستانه بازگشت به فوتبال!

ستاره کامرونی سابق بارسا و اینتر ممکن است برای انجام یک بازی رسمی، از بازنشستگی برگردد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، ساموئل اتوئو سال ها در تیم هایی چون مایورکا، بارسا و اینتر خوش درخشید و او را خیلی ها بهترین فوتبالیست آفریقایی تاریخ می دانند. اتوئو چندی پیش بازنشسته شد اما امروز رسانه های اسپانیایی خبر از احتمال بازگشت اوبه میادین دادند.

باشگاه راسینگ مورسیا از دسته سوم اسپانیا به وی پیشنهاد حضور در یک بازی رسمی در کوپا دل ری را داده و او در حال بررسی این پیشنهاد است.

مورسیا باید به مصاف لوانته در دور یک شانزدهم نهایی کوپا دل ری برود و عجیب اینکه تصمیم گرفته این بازی را به کمک اسپانسرهایش در دوبی برگزار کند. دیداری که اهمیت بالایی برای این تیم دارد تا جایی که از اتوئو خواسته تا برای این تک بازی قرارداد ببنند.

رئیس مورسیا در این رابطه به رادیو مارکا گفت:« در حال حاضر شرایط جذب اتوئو ۵۰-۵۰ است و هفته بعد همه چیز مشخص خواهد شد. اگر اتوئو نیاید، پلان B را فعال خواهیم کرد. اسپانسرهایی در امارات و مکزیک داریم که هزینه برگزاری بازی با لوانته در دوبی را متقبل می شوند. این بازی برای ما اهمیت خیلی بالایی دارد. اگر اتوئو پذیرد که در این بازی برای ما به میدان برود، مربی موظف است او را در ترکیب قرار دهد. می دانم شاید غیرمعمول باشد ولی این بار استثنا خواهد بود.»

بیشتر بخوانید:

ستاره بارسا بازی با اتلتیکو را از دست داد؟

پپ گواردیولا ستاره مدنظر بارسا را می خواهد

 

 

تگ ها


تیم ملی کامرون اتوئو فوتبال جهان بارسلونا لالیگا فوتبال