سامپائولی: دیبالا همچنان در ذهن من است

خورخه سامپائولی، سرمربی آرژانتین مدعی شد که پائولو دیبالا، در ذهن اوست و ممکن است برای جام جهانی از ستاره یووه دعوت به عمل بیاورد ......

خورخه سامپائولی، سرمربی آرژانتین مدعی شد که پائولو دیبالا، در ذهن اوست و ممکن است برای جام جهانی از ستاره یووه دعوت به عمل بیاورد.

دیبالا برای دو دیدار دوستانه مقابل ایتالیا و اسپانیا به تیم ملی آرژانتین دعوت نشد. این موضوع برای ایکاردی نیز تکرار شد و او نیز در جمع آلبی سلسته جایی نداشت. هر چند که دیبالا انتقاداتی نسبت به این تصمیم سامپائولی مطرح کرده بود، ولی سرمربی آرژانتین مدعی شد که دیبالا در ذهن اوست.

او گفت:" نباید گفت که پائولو به جام جهانی نمی‌رسد. او اینجا نیست زیرا من می‌خواستم بازیکنان دیگری در تیم حضور داشته باشند. او همچنان در ذهن من است و باید منتظر فرصت باشد تا دعوت شود. فکر می‌کنم 70 یا 80 درصد فهرست تیمم برای جام جهانی را انتخاب کردم ولی ممکن است به خاطر مصدومیت یا شرایط دیگر تغییراتی در تیم ایجاد شود. فهرستی اعلام شده ولی از سنگ نیست. ایکاردی؟ وقتی او را دعوت کردیم، دلایلی وجود داشت ولی حالا برای او خیلی سخت شده زیرا رقبای قدرتمندی پیدا کرده است."

 

تگ ها


اخبار روز آرژانتین فوتبال