سامپدوریا ۱ - ۳ اینتر؛ ششمین پیروزی با گلزنی الکسیس

اینتر موفق شد در شب درخشش ستاره شیلیایی خود، الکسیس سانچز، سامپدوریا را شکست داده و صدرنشینی خود را تثبیت کند...

اینتر موفق شد در شب درخشش ستاره شیلیایی خود، الکسیس سانچز، سامپدوریا را شکست داده و صدرنشینی خود را تثبیت کند

به گزارش خبرنگار مدال، در ادامه هفته ششم رقابت‌های سری‌آ ایتالیا، سامپدوریا در ورزشگاه لوئیجی فراریس میزبان اینتر صدرنشین بود که این دیدار در نهایت با برتری ۳-۱ نراتزوری به پایان رسید.

شاگردان کونته بازی را بهتر آغاز کردند و از همان ابتدا فشار زیادی روی دروازه میزبان ایجاد کردند. حملات اینتر ادامه داشت در دقیقه ۲۰، استفانو سنسی، اولین گل اینتر را به ثمر رساند. تنها دو دقیقه بعد، باز هم استفانو سنسی، در محوطه جریمه الکسیس سانچز را پیدا کرد و این بار ضربه دقیق ستاره شیلیایی دومین گل او و اینتر را به همراه داشت تا برتری شاگردان کونته در این بازی دور از خانه، حاشیه امنیت پیدا کند.

بعد از این دو گل میزبان خودش را در زمین پیدا کرد و فابیو کواریارلا برای گلزنی فرصت داشت اما ضربه او از کنار دروازه به بیرون رفت. در دقیقه ۳۰، ضربه یاکوب یانکتو از کنار دروازه هندانوویچ به بیرون رفت تا میزبان همچنان در گلزنی ناکام باشد. در ادامه تلاش‌های دو تیم اتفاق خاصی را رقم نزد و نیمه اول با برتری ۲-۰ شاگردان آنتونیو کونته که با اخراج الکسیس ۱۰ نفره هم شده بودند، به پایان رسید.

در نیمه دوم سامپدوریا تیم برتر میدان بود و در دقیقه ۵۵ روی پاس کارول لینتی، یاکوب یانکتو موفق شد با پای چپ دروازه هندانوویچ را باز کند. چیزی از به ثمر رسیدن این گل نگذشته بود که این بار اینتر با ضربه پای چپ روبرتو گالیاردینی سومین گل خود را به ثمر رساند تا خیال کونته آسوده شود. در ادامه فشارهای سامپدوریا روی دروازه اینتر افزایش یافت اما هیچکدام راهی به دروازه هندانوویچ پیدا نکرد تا اینتر با کسب این پیروزی ۱۸ امتیازی شده و صدر جدول را از یوونتوس پس بگیرد.

اخبار مرتبط:
کونته: به دیدار با بارسلونا و یوونتوس فکر نمی‌کنیم
خلاصه بازی سمپدوریا 1 - 3 اینتر/ ویدیو

سامپدوریا ۱ - ۳ اینتر؛ ششمین پیروزی با گلزنی الکسیس

تگ ها


هفته ششم سری‌آ نراتزوری آنتونیو کونته فوتبال جهان ورزشگاه لوئیجی فراریس اینتر میلان سمپدوریا سمپدوریا-اینتر میلان سری آ فوتبال