سانتوس: با این بازیکنان تا آخر دنیا هم می‌روم

فرناندو سانتوس، سرمربی تیم ملی پرتغال مدعی شد که به حدی به شاگردانش اطمینان دارد که حاضر است "تا آخر دنیا با آنها برود" ......

فرناندو سانتوس، سرمربی تیم ملی پرتغال مدعی شد که به حدی به شاگردانش اطمینان دارد که حاضر است "تا آخر دنیا با آنها برود" ...

فرناندو سانتوس، سرمربی تیم ملی پرتغال مدعی شد که به حدی به شاگردانش اطمینان دارد که حاضر است "تا آخر دنیا با آنها برود".

به گزارش  مدال و به نقل از "ورزش سه"، قهرمان اروپا امروز مقابل شیلی در شهر کازان صف آرایی خواهد کرد. بسیاری با توجه به آمادگی بالای بازیکنان شیلی و حضور پرشور هوادارانشان در روسیه، آنها را مدعی قهرمانی می دانند ولی سانتوس به شاگردانش اطمینان کامل دارد.

او گفت:"من به بازیکنانم اطمینان کامل دارم، اطمینانی ناگسستنی. تا پایان دنیا هم با این بازیکنان پیش خواهم رفت. هیچ دو تیمی در دنیا مثل هم نیستند. شیلی بازیکنان با کیفیتی دارد و تیم بسیار منعطف، هجومی و جنگنده ای است ولی ما هم یک پرتغال آماده هستیم. ما مبارز هستیم، ظرفیت بالایی برای سختی کشیدن داریم و تمام تلاشمان را برای مردم خواهیم کرد. بنابراین از این جهت با آنها برابریم. 

درک سبک بازی آنها کار ساده ای نیست زیرا بسیار منعطف هستند و باید به حرکاتشان توجه کنیم. آنها تیمی سنتی نیستند. برای مقابله با چنین تیمی آماده هستیم. نقاط قوت آنها را می شناسیم و مثل همه تیم ها، نقاط ضعفی دارند.